dalsi cucacek...

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab11527237e3e55c2fe6efcbd1102cd9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 7:53 pm    Předmět: dalsi cucacek... Citovat

Ahoj,zdravim vsechny mily lidicky!! :)Jsem tu dalsi novacek.Jmenuju se Misa,pracuju v Rakousku,v domacnosti u lehce dementni babicky..Je mi 23 let.Moje prace me bavi,taky hlavne kvuli 14 dnum volna v mesici.Na vlasy jsem od 15 let vysazena a nerada na ne nechavam sahat.Jako malou me totiz strihaly na kluka,a tak si to ted asi vynahrazuju Very Happy
Ale dost uz o me.Proc jsem vlastne tady?Vzdycky jednou za cas mam pocit,ze by bylo nejlepsi se ostrihat,protoze nemam inspiraci.Nevim,co s tim delat,jak je nosit.Mozna je to tim,ze je mam ted nejdelsi,co jsem kdy mela.Rada bych jednou za cas mela na hlave nejakou barevnou divocinu,i kdyz vim,ze by se mi to libilo tak 2 nebo 3 dny.Je to normalni nebo mam takove napady jenom ja?
Nebo se daji nosit dlouhe vlasy treba 2 nebo 3 barevne,aby to nevypadalo preplacane a pritom hezky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 5:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Za všeho nejdřív chci říct - máš BOŽÍ ikonku Laughing
K těm nápadům, to chápu, takové nápady má asi čas od času každý (nebo skoro každý). Já jsem sem přišla taky v období, kdy mě napadalo, že se nechám ostříhat a jen díky dv.cz jsem vydržela - a teď jsem s vlasy opravdu spokojená. Někdy se holt vyplatí mít tu trpělivost Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.