černá henna na blond vlasy

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8af8ebdc2a5bc6de899216c3050d7959Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlasata.kometa
0-7
0-7


Založen: 4.2.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 6:03 am    Předmět: černá henna na blond vlasy Citovat

Ahoj.nevím jestli se na to už někdo neptal,ale zajímalo by mě kvůli mým vlasům,co vznikne z černý henny na blond vlasech.barvím je přelivem asi 2 roky a mám jich poslední dobou dost málo,tak bych jim chtěla ulevit.ale myslím si že to asi vidět nebude.pokud máte někdo zkušenost,budu ráda za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 8:12 pm    Předmět: Citovat

Vitaj na fóre:) čierna henna obsahuje okrem henny aj farbivo indigo (viac nájdeš v tomto vlákne: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1392 ). skúsenosti sú také, že väčšinou to indigo veľmi nedrží, zatiaľ čo samotná henna na svetlých vlasoch dosť výrazne.. skús si prečítať vlákna v hennovej sekcii a aj nový článok-top tému: http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-henna-a-hennovani.html
dúfam, že sa ti podarí vyčarovať želanú farbu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

Karmila já míst "želanú farbu" četla "zelenú farbu" Laughing skoro jsem se lekla ale potom jsem to znovu přečetla Laughing
jinak taky doufám že se ti to povede
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.