jasmínový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

Vůně a účinky jasmínového oleje jsou prý velmi zaměnitelné s olejem z pomerančových květů. Nevím, nemůžu soudit, tyhle vůně necítím, takže ani nepoužívám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 7:11 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
ještě mají přímo na té stránce toto:
http://www.ajurvedacentrum.cz/eshop/c-24/i-33/


tak presne tento som si dnes kupila. ale z toho zlozenia som trochu zmetena, lebo tam je iba: paraffinum liguidum a parfum Question

no a este som omylom namiesto mandloveho oleja zobrala horcicovy Rolling Eyes neviete naco sa pouziva? moc som nadsenas nebola, ked som to zistila Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 11:05 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:


tak presne tento som si dnes kupila. ale z toho zlozenia som trochu zmetena, lebo tam je iba: paraffinum liguidum a parfum Question



Paraffinum liquidum je parafinový olej - ropný derivát , zanáší kůži a ucpává póry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 8:36 am    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
tak presne tento som si dnes kupila. ale z toho zlozenia som trochu zmetena, lebo tam je iba: paraffinum liguidum a parfum Question

no a este som omylom namiesto mandloveho oleja zobrala horcicovy Rolling Eyes neviete naco sa pouziva? moc som nadsenas nebola, ked som to zistila Evil or Very Mad

no s tímhle složením to na ajurvédu moc nevypadá Shocked
to je divný, že to na tom obchodě mají v sekci "přírodní oleje" Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

tak to ste ma moc nepotesili.. ale ja ho vypatlam, ked ho uz mam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 2:26 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Vílko naprosto čistý jasmínový olej neseženeš neb je nesmírně vzácný a drahý , takže se většinou vyrábí jen ve směsi jiných olejů . Já jsem měla před 7 lety tady ten , ale nadšená jsem z něj tedy vůbec nebyla. Ta jasmínová vůně v něm byla tak strašně silná , že mě z ní ukrutně bolela hlava i vlasy u kořínků . Nevydržela jsem ho mít na vlasech déle , jak 15 minut . Ale teď koukám , že u něj změnili složení dvou prvních olejů . Shocked Původně ho dělali ze slunečnicového a jasmínového oleje. Třeba to nové složení bude lepší. Rolling Eyes
http://www.omcentrum.cz/ishop/index.php
Nechce se to zobrazit , tak ťukni na kosmetika a tam si jej nalistuj. Wink


Zkoušel jste někdo prosím tento olej? Já se v tom složení nevyznám Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 8:45 pm    Předmět: Citovat

poupatko - Ja si ho tehdy kupovala a stale mam pulku vetsi lekovky doma. Vlasy mi vysusuje, kdyz ho supnu do henny a kdyz ho dam jako masku, tak jak nekdo psal - je strasne silne vonavy, boli me z nej siska. Ze stejneho duvodu se jim nemazu. Nicmene pokud by nekdo chtel otestovat, nebo me zbavit toho zbytku, feel free Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

poupátko napsal:
Damayanti napsal:
Vílko naprosto čistý jasmínový olej neseženeš neb je nesmírně vzácný a drahý , takže se většinou vyrábí jen ve směsi jiných olejů . Já jsem měla před 7 lety tady ten , ale nadšená jsem z něj tedy vůbec nebyla. Ta jasmínová vůně v něm byla tak strašně silná , že mě z ní ukrutně bolela hlava i vlasy u kořínků . Nevydržela jsem ho mít na vlasech déle , jak 15 minut . Ale teď koukám , že u něj změnili složení dvou prvních olejů . Shocked Původně ho dělali ze slunečnicového a jasmínového oleje. Třeba to nové složení bude lepší. Rolling Eyes
http://www.omcentrum.cz/ishop/index.php
Nechce se to zobrazit , tak ťukni na kosmetika a tam si jej nalistuj. Wink


Zkoušel jste někdo prosím tento olej? Já se v tom složení nevyznám Embarassed Embarassed Embarassed

v zložení je olivový olej, mandľový a jasmín.
morg: ja mám v pláne spraviť si vlastný macerát, ale keby sa ti nikto neozval, mala by som záujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 10:49 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
poupatko - Ja si ho tehdy kupovala a stale mam pulku vetsi lekovky doma. Vlasy mi vysusuje, kdyz ho supnu do henny a kdyz ho dam jako masku, tak jak nekdo psal - je strasne silne vonavy, boli me z nej siska. Ze stejneho duvodu se jim nemazu. Nicmene pokud by nekdo chtel otestovat, nebo me zbavit toho zbytku, feel free Wink


Děkuji. Já bych si ho od tebe koupila. Chtěla bych ho vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 10:50 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
poupátko napsal:
Damayanti napsal:
Vílko naprosto čistý jasmínový olej neseženeš neb je nesmírně vzácný a drahý , takže se většinou vyrábí jen ve směsi jiných olejů . Já jsem měla před 7 lety tady ten , ale nadšená jsem z něj tedy vůbec nebyla. Ta jasmínová vůně v něm byla tak strašně silná , že mě z ní ukrutně bolela hlava i vlasy u kořínků . Nevydržela jsem ho mít na vlasech déle , jak 15 minut . Ale teď koukám , že u něj změnili složení dvou prvních olejů . Shocked Původně ho dělali ze slunečnicového a jasmínového oleje. Třeba to nové složení bude lepší. Rolling Eyes
http://www.omcentrum.cz/ishop/index.php
Nechce se to zobrazit , tak ťukni na kosmetika a tam si jej nalistuj. Wink


Zkoušel jste někdo prosím tento olej? Já se v tom složení nevyznám Embarassed Embarassed Embarassed

v zložení je olivový olej, mandľový a jasmín.
morg: ja mám v pláne spraviť si vlastný macerát, ale keby sa ti nikto neozval, mala by som záujem.


Děkuji za složení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.