ahoj

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=437cb0154cebb2c7b45864afe20da3e3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janiko
0-7
0-7


Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 9:31 am    Předmět: ahoj Citovat

Tyto stránky jsem našla přez www.dama.cz. Mám velký problém s vlasy.Před rokem mi zjistili lékaři těžké postižení jater,po prodělané mononukleoze .Od té donby mě začaly velice padat vlasy.Ale padají v trsech,zůstává po nich plešaté kolečko.Po čase kolečko zaroste ale vypadá další.Podle jednoho lekáře je to psychické(což nemyslím beru život s humorem),podle dalšího je to díky játrům,podle jiného nedostatek hormonů.Přez léto jsme se snažila používat hodněš bylinky (mám velice dobrý recept) výsledek trošku lepší.jinak jsem vyzkoušela jakékoliv přípravky přez lékárny ,šampony a vlasy mám stále špatné.Velmi řídké,jemné a neučesatelné.A stále se opakují plešatá kolečka a dorosty.Užívám různé vitamíny popisující zaručeně posilování na vlasy a nechty a nepomáhají.Najdu někde radu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 3:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Janiko, je dobře, že to řešíš s lékaři - jestliže máš s vlasy takové problémy, musí se především odstranit příčina, která bude někde v organismu. Hormony mají na vlasy obrovský vliv. My Ti tady můžeme poradit spíš jen z oblasti kosmetiky, správné péče a životního stylu.

Nicméně podívej se do fóra a zkoušej, třeba Ti něco aspoň trochu pomůže - máme tu dobré zkušenosti s některými přípravky - například lopuchový výluh, který se vmasírovává do pokožky hlavy, zlepšuje růst vlasů. Také si pročti, co vlasům rozhodně dobře nedělá, abys je ještě více nezatěžovala (například nebarvit chemicky, netrvalit, nežehlit a vůbec se vyhnout různým chemickým úpravám, co nejméně fénovat apod., někdy vadí i běžné šampony, které obsahují silikony - se usazují na vlasech a na pokožce hlavy a také vlas zbytečně zatěžují, apod.). Přejeme hodně štěstí! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 3:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj janiko!
Dcera měla také loni mononukleozu, také ji padaly vlasy - naštěstí pomohl ostropestřec marianský,který dal játra ( snad ) do pořádku , ted užívá Vitamarin od Energy ( s touhle firmou mám docela dobré zkušenosti, měla jsem od ní několik preparátů, zdály se dobré a hlavně " fungující" ) Myslím, že Energy má přípravek určený přímo k regeneraci jater a žlučníku , jmenuje se Regalen.
http://www.energycentrum.cz/regalen.php

Pokud užíváš různé vitamíny a minerály, je lepší ( podle mé zkušenosti) kupovat je ve zdravých výživách , ty z lékáren většinou obsahují barviva a konzervanty ve velkém množství, což pro játra není dobré.
Nebo se mrkni sem - také přírodní a celkem účinné:
http://www.nadeje-byliny.eu/?searchstring=j%C3%A1tra&flr_state=1&submit=OK

Dívala jsem se na tvé stránky - malování pravou hemisferou mě zaujalo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janiko
0-7
0-7


Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 6:09 pm    Předmět: ahoj Citovat

Daniela napsal:
Ahoj Janiko, je dobře, že to řešíš s lékaři - jestliže máš s vlasy takové problémy, musí se především odstranit příčina, která bude někde v organismu. Hormony mají na vlasy obrovský vliv. My Ti tady můžeme poradit spíš jen z oblasti kosmetiky, správné péče a životního stylu.

Nicméně podívej se do fóra a zkoušej, třeba Ti něco aspoň trochu pomůže - máme tu dobré zkušenosti s některými přípravky - například lopuchový výluh, který se vmasírovává do pokožky hlavy, zlepšuje růst vlasů. Také si pročti, co vlasům rozhodně dobře nedělá, abys je ještě více nezatěžovala (například nebarvit chemicky, netrvalit, nežehlit a vůbec se vyhnout různým chemickým úpravám, co nejméně fénovat apod., někdy vadí i běžné šampony, které obsahují silikony - se usazují na vlasech a na pokožce hlavy a také vlas zbytečně zatěžují, apod.). Přejeme hodně štěstí! Smile


Díky moc,už jsem tu lecos prohlížela a jsme ráda že jsme tyto stránky našla.Určitě je tu mnoho zajímavého.To nechemické barvení právě hledám.Ty dorůstající vlasy jsou vesměs šedivé tak snad najdu radu jak to obarvit bez škodlivin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janiko
0-7
0-7


Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 6:34 pm    Předmět: Henna Citovat

Tak jsme si pročetla články o Henně,chtěla bych jí zkusit.Své vlasy mám barvu lískový oříšek,líbila by se mi barva do hněda ,možná něco jako ořech.pokusím se tady u nás v Jižních čechách okouknout kde se prodávají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 6:50 pm    Předmět: Re: Henna Citovat

janiko napsal:
Tak jsme si pročetla články o Henně,chtěla bych jí zkusit.Své vlasy mám barvu lískový oříšek,líbila by se mi barva do hněda ,možná něco jako ořech.pokusím se tady u nás v Jižních čechách okouknout kde se prodávají.

Ahoj,hennecolor sezenes v Budejovicich na namesti Premysla Otakara v obchodu Johanka.Prodavacka tam je fajn a urcite ti i poradi s vyberem:-)Byla jsem tam minuly tyden:-)Budu ti drzet pesti a pak dej vedet Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janiko
0-7
0-7


Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 6:59 pm    Předmět: Citovat

Moc díky určitě si to napíšu a jak pojedu do Budějic tak tam zajdu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.