Nováček

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5bbf3ac41bd0c31287ebc0a7cbab09d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Derdekea
8-20
8-20


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 1:27 am    Předmět: Nováček Citovat

Ahoj Smile . Tento web jsem našla již před časem, když jsem se chtěla inspirovat účesy, avšak čas ráno na ně nemám. Bydlím v okrajové části Prahy - východ. Jako malá jsem měla dlouhé vlasy až pod zadek, jelikož se na mě moje máma chtěla vyřádit (sama tak dlouhé vlasy neměla) a ještě mi dělala ofinku Very Happy . radši na to zapomenout - každodenní mučení (tahání při česání, roztomilé culíčky, zdlouhavé fénování a neschopnost narvat je do koupací čepice Very Happy ). Nakonec jsem v osmi letech mamku ukecala na ostříhání na mikádo. Od té doby mám prý vlasů 2x méně (tenkrát dost husté, hodně lidí závidělo a já to nesnášela, jelikož závistivé holky byly často zlé). Dnes si je znovu nechávám dorůst (přítel tak chce a proč ne, tak nekvalitní je zas nemám Smile ). Momentálně je mám pod lopatky, s červeným nádechem (bohužel se mi barva poněkud vymyla - chemická). Rozhodla jsem se po přečtení článku o henně a těchto stránkách, že ji zkusím (už jsem ji jednou zkoušela, ale moc se to nepovedlo a výsledek byl pramalý). Toužím po červených vlasech, ale již ne chemickou cestou (u henny jsou si aspoň byla jistá, že se nevymývá), ponevadž to mi vůbec nedrží a už jsem jdnou měla problém s červenou barvou, takovou opravdu nepěknou, vyšisovanou... nechala jsem ji 2 roky odrůstat Very Happy. Radši se na těch fotkách nevidět Very Happy. No, ukončím tímto svůj román a půjdu spát (dneska zas škola Sad ). Daria
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 8:06 am    Předmět: Citovat

Ahoj vítej u nás. O henně tady toho najdeš spoustu. Wink Doporučuju začít v Top tématech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

vitaj! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 8:30 am    Předmět: Citovat

Ahoj! Taky jedna z Prahy východ? Já většinou hopsa hejsám do Brandejsa Very Happy Co ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Derdekea
8-20
8-20


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 5:20 pm    Předmět: Citovat

Já zas do H. Počernic Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 8:46 am    Předmět: Citovat

Jé, no tam jsem nedávno tak bloudila, hledala jsem jednu firmu, a furt ji ne a ne najít, navíc jsem nejela, těch úžasných 30 Evil or Very Mad , které jsou na jedné straně H.P. takže jen čekám až mi přijde fotečka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 5:13 pm    Předmět: Citovat

ahoj
jé, horní počernice... tam bývám na brigádě v létě v archívu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Derdekea
8-20
8-20


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

Jojo kdybych tam tak jednou našla brigádu:-). Spíš jsem chtěla nějakou brigádu v Boleslavi:-).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.