Další člen do party :-)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fcd0d750a20494cb3c7afa5f9cbcf510Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Neliel
8-20
8-20


Založen: 19.3.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 12:50 pm    Předmět: Další člen do party :-) Citovat

Zdravím všechny dlouhovlasaté Smile
před nedávnem jsem objevila tyhle stránky a tak se mi tu zalíbilo, že jsem se rozhodla k vám přidat. Vlásky mám sice ještě kratší (po ramena), ale bývaly doby, kdy jsem je měla skoro do půli zad - k této délce bych se velmi ráda zas vrátila, ale čas od času propadnu splínu, že mám vlásky moc jemné a řídké a nechám je ušmiknout Embarassed Takže doufám, že mi pročítání vláken a koukání na dlouhé vlasy dodá tolik potřebnou trpělivost Very Happy

Přeji všem pohodový a sluncem prosvícený první jarní víkend

Neliel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

ZdravímSmile aj jemné vlasy môžu byť pekné a dlhé, keď sa o ne človek stará.. dúfam, že tu nádeš kopu užitočných rád Smile inak máš veľmi peknú ikonku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neliel
8-20
8-20


Založen: 19.3.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 1:36 pm    Předmět: Citovat

Díky Very Happy Mě se ten obrázek strašně líbil, tak jsem si ho stáhla a dala do profilu. Docela se to i hodí k mé osůbce, jelikož jsem posedlá vším japonským.

O vlásky jsem se starala vždycky, ale pokaždé, když jsem šla zastřihnout konečky, tak mi byly dlouhé vlasy rozmlouvány... ale jak to tak pozoruju, tak jsou dlouhé vlasy rozmlouvány všeobecně všemi těmi-jež-jsou-na-tomto-fóru-zapovězeni bez ohledu na kvalitu vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 6:40 pm    Předmět: Citovat

Neliel, vítej u nás Smile
nejdůležitější je, v čem ty se cítíš nejlépe. Takže pokud to jsou dlouhé vlasy, tak držím pěstičky, ať narostou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neliel
8-20
8-20


Založen: 19.3.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za uvítání i za přání Very Happy Též doufám, že narostou. Momentálně je hrozně rozmazluju: biohar, občas lopušák, kokosáček, včera jsem je oplachovala spařenými bylinkami - fenykl, máta, mateřídouška apod. (panejo, to byla hříva, jak mi ty vlasy proschly, že jsem se nestačila divit Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:27 am    Předmět: Citovat

vítej u nás. ve fóru se dá najít spousta užitečných rad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.