Vlasatci a vlasatice, je nás zas o jednoho více

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88e85910174cdfcc424f9aaeb957329fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bastet Bleděmodrá
0-7
0-7


Založen: 19.3.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 4:28 pm    Předmět: Vlasatci a vlasatice, je nás zas o jednoho více Citovat

Nadpis není zrovna dokonalý, ale už mě nebaví psát všude jenom "Ahoj". Každopádně něco o mě: Vlasy mám dlouhé po pás a tak by se dalo předpokládat že už s nimi mám velké zkušenosti. Bohužel ne. Moje účesy se sestávají z cuklíku, copu a vlasů volně rozpuštěných, neboť hledím hlavně na praktyčnost a navíc jsem momenálně jediná vlasatice v rodině, takže se nemám od koho učit. Dalším důvodem taky může být nedostatek motivace. Vlasy mám zdravé, lesklé a jenom slabě se mastící, tudíž nepotřebují specijální péče. Proto jsem se zaregistrovala na Dlouhevlasy, s nadějí že najdu nějakou inspiraci a nové známosti.
Necháme-li pokrývku hlavy stranou jsem poněkud.....(to slovo snad ještě nevymyslely, ale to jsem a to naprostá, naprostá, naprostá...) řekněme chaotická osobnost.
K mému niku, který už stihli někteří z vás pochválit. Jméno Bastet snad slyšel každý kdo se byť trošičku zajímal o kočky. Bastet je jméno saroegypcké bohyně koček; jak už to u bohů bývá přisuzují ji ještě tisíc a jedna dalších vlastností, ale já se držím verze bohyně koček a ženské záludnosti (též jako Bast)
Co se týče přízvisku Bleděmodrá, nesmíte si představovat barvu letní oblohy ani té hnusné zmrzliny které se říká "šmoulová".Bleděmodrá je spíš souhrný název pro můj styl života a HLAVNĚ se mi líbí jak to zní. No jen si to řekněte "Bastet Bleděmodrá".
Tak, řekla bych, že už jsem vás dostatečně vyděsila a odradila. Děkuji všem jež tuhle sáhodlouhou šílenost dočetly až do konce a omlouvám se za pravopisné chybi.
Na konec ještě malinká tipovací otázka: Kolik myslíte že je mi let? Jen tak pro legraci si zkuste tipnout. Už víte?
Opravdu?



Je mi čtrnáct a tímto je přihlašuji na Dlouhevlasy.cz
Ahoj



Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Bastet, tohle je opravdu perfektní představení Smile Vítám tě tu (ještě jednou) a doufám, že se ti tu bude líbit Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

Dalsi zajimava osubka do kolektývu, tuž vítaj Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:12 pm    Předmět: Citovat

Zníš dobře... nickem i písmem Smile
Vitaj!
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 7:09 am    Předmět: Citovat

Tož hoj Laughing Inspirace tu najdeš dost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.