Moc se mi tu líbí!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a86f539f1a9f0fc9a06682a41ca03020Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

Ajunka napsal:
Ve všem souhlasím, člověk se tady dozví inteligentní odpovědi na své dotazy Smile Smile Konečně web, kterej jsem tak dlouho hledala Very Happy A nuda tady rozhodně není! Very Happy

Taky si myslim. Mě se tady líbí, jak se tady všichni kamarádí a vítají nové členy mezi sebe a pak i pomohou se zorientovat, když je třeba. A není tady taková ta nevraživost - já jsem tady déle takže mám větší pravdu nebo větší právo sem psát. Tohle jsem tady nikde zatim nepostřehla. Wink Wink Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 10:29 pm    Předmět: Re: souhlas Citovat

Dana napsal:
z.pepa napsal:
taky jsem tu jen pár dní, ale zase jsem tu pořád Laughing
Jsem rád, že narozdíl od jiného servru o kosmetice, se tu nehádají zastánkyně přírodní kosmetiky se zastánkyněmi chemky, ale že se tu člověk fakt hoooooooooooooodně dozví a i se zasměje

Jj, my tady na hádky moc nejsme. Někomu to možná může připadat jako nuda, ale podle mě lepší trocha nudy než věčné boje Smile

No my sme to teda s Fairy ted v Nevěře trocha pokazily. Ale šlo o výměnu značně odlišných názorů na téma vztahy. A musím říct, že mi to vůbec nedělá dobře se s někým handrkovat, když je tu taková milá atmosféra:ú Jenže když je člověk cholerik Rolling Eyes

Tak ať jsi rychle zorientovaná a ať ti to tu přináší potěšeníSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

Vítej, Ajunko! Smile

(Pinkalinko, jen pro tvůj klid, Fairy je snad jediná, kdo se tu někdy (myslím nějak ostřeji) občas hádá, zato s každým, a vždycky se stejným výsledkem.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.