Martin alias BigLebowski

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42a9e487c3aafb5cc089ab49b2f840b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BigLebowski
0-7
0-7


Založen: 12.4.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 3:20 pm    Předmět: Martin alias BigLebowski Citovat

Ahoj.

Jsem Martin a je mi 20 let a jsem... závislý... na vlasech Smile

Snad poprvé v životě mám dlouhé vlasy (i když dlouhé, zatím ty "zadní" jsou tak po ramena). Po dětství, kdy jsem byl především kvůli hokeji na ježka a po několikaletém období patlání gelů a vosků na hlavu jsem se rozhod, že si ty vlasy nechám narůst. Ze začátku to bylo fajn (to jsem je měl dlouhé jak na té fotce), ale teď se to nějak kazí...

Gely a každodenní mytí vlasů udělali svoje a kvalita vlasů se mi hodně zhoršila. Teď se to snažím dohnat a něco si o tom i nastudovat, abych věděl, co pro mě bude nejlepší. Takže snad tady najdu, co hledám Wink

PS: Chyby mi tady nějaká sekce "pro muže". Přece jen, asi bude rozdíl v péči o mužské a ženské vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 3:36 pm    Předmět: Re: Martin alias BigLebowski Citovat

BigLebowski napsal:


a jsem... závislý... na vlasech Smile


Ahoj, vítám tě mezi hromadou vlasových závisláků, myslím, že se tady nebudeš se svou "úchylkou" cítit osamocený Laughing

BigLebowski napsal:
Chybí mi tady nějaká sekce "pro muže". Přece jen, asi bude rozdíl v péči o mužské a ženské vlasy...


No, takové téma tady asi opravdu není, nebo jedině někde hodně zahrabané. Ale co není, může být.

Podle mě asi moc velké rozdíly mezi péčí o mužské a ženské vlasy nebudou, možná v tom, že ph kůže na hlavě se bude lišit, ale nic moc jiného mě nenapadá.
Třeba se ale najde někdo povolanější, kdo o tom ví víc.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, taky tě vítám Smile
Já můžu podle zkušenosti s dvěma bratry říct, že péče je zhruba stejná. Chce to dobře vlasy krmit zevnitř (vyvážená strava a vitaminy) i zvenčí (šetrné přípravky, pečující zábaly, kvalitní hřeben atd.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,vítej!Ta péče zrhuba stejná. Cool .Alespoň co vím z okolí mých kamarádů.A jestli se pletu tak nezbývá než založit nové téma Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajunka
81-160
81-160


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 9:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj, Smile tady jsem závisláci všichni takže tu najdeš asi mnoho spžízněných duší. Very Happy Very Happy Wink
_________________
Willkommen in der WIRKLICHKEIT!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 12:52 pm    Předmět: Citovat

Vítej u nás! Smile Ta péče je opravdu zhruba stejná, jen chlapi mají některé osvědčené přípravky, např. jsou dobré zkušenosti se šamponem Alpecinem (konkrétně můj chlap si pochvaluje C1, ale jsou i jiné druhy).

Podívej se do fóra, určitě tě něco inspiruje. Obecně je dobré vlasy nebarvit, nežehlit (to určitě neděláš), to pravidelné gelování jim taky asi nepřidá. Co nejmíň fénovat, nečesat za mokra. Pokusit se nemýt je každý den, aby se upravilo maštění. Trochu zaexperimentovat s šampony, který ti bude dělat nejlíp (obecně běžně dostupné šampony obsahují silikony a vůbec různou chemii, která může vlasy zatěžovat, alternativou jsou šampony přírodní nebo z lékárny - např. výše uvedený Alpecin).
Jestli jsou suché, zkusit třeba olejový zábal....vše najdeš ve fóru (máš co dělat! Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigLebowski
0-7
0-7


Založen: 12.4.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

Tak jestli je ta péče zhruba stejná, tak je to lepší Wink

Gely jsem asi před půl rokem povyhazoval a nechal si jen nějaký vosk a matt-paste od got2b, ale už to používám jen občas. A opravdu šlo poznat, jak se mi kvalita vlasů začala zlepšovat...

Jinak nefénuju, nežehlím, nebarvím, akorát občas si nechám udělat světlý melír...

Každopádně už jsem se tady koukal a je tu hodně zajímavých věcí. Takže mám co číst Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Melíry taky nejsou nic moc, zesvětlování vlasů je jedna z procedur, které je poškozují nejvíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.