Rostoucí nové vlasy mají odlišnou barvu? znáte?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f8dab1bd8ef09fd889127419611977a6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 10:10 am    Předmět: Citovat

hm tak ja sa pridávam do klubu Very Happy tiež som bola v detstve úplne svetlunká blondínka až dobiela a postupne to tmavlo..teraz sa už roky farbím takže si ani nemôžem byť úplne istá aká je moja prirodzená farba ale podľa odrastov to vyzerá na riadne tmavú..neviem či čiernu skôr takú tmavohnedopopolavú ale stmavlo to teda riadne Very Happy teraz mám relatívne tmavé popolavé vlasy a predsa odrastajú ešte tmavšie..ale mne sa napríklad zmenila aj farba očí,ako dieťa som vraj mala veľmi pekné tmavomodré oči,mamka vraví že to hralo až do fialova vraj veľmi pekná farba že na mna vyhúkane pozerala vždy že odkiaľ som takú farbu očí nabrala Laughing ale potom sa mi zmenili na taký mix modro,sivo,zelené..vačšinou sú tmavozelené,takže u mňa celkovo ten pigment tmavne,myslím že aj čo sa pleti týka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 12:48 pm    Předmět: Citovat

koukám, že sme byly asi všechny malý blondýnky Smile
já sem měla eště takový krásný prstýnky.. ach ach, kam jen se mé dětské vlásky poděly Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

Tak to mě zase odrosty nerostou tmavší ,ale naopak světle hnědé až blond. Čekala jsem že mi po letech henění spíše postupně ztmavnou a zatím jsou víc a víc blonďatější. Question Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.