Pomoc s kudrnama

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=18a1ef6d72185ce8a6ecc399916ee082Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marti
0-7
0-7


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 10:58 am    Předmět: Pomoc s kudrnama Citovat

Ahoj, mám suché, roztřepené, nedržící, no prostě strašné a ještě kudrnaté vlsay. Dělám si olejové zábaly, ale nemám nějak pocit, že by mi to moc pomohlo...Díky za každou radu!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 9:44 pm    Předmět: Re: Pomoc s kudrnama Citovat

Marti napsal:
Ahoj, mám suché, roztřepené, nedržící, no prostě strašné a ještě kudrnaté vlsay. Dělám si olejové zábaly, ale nemám nějak pocit, že by mi to moc pomohlo...Díky za každou radu!!


Zkus nakouknout do rutiny Tree, Janis, ... Wink

Možná budeš z těch, kterým oleje vysušují vlasy více, olejíček na konečky od Reelle by Ti mohl pomoct.

Nebo je tady hezký článek o umývání kudrnatých vlasů kondicionerem. Je třeba vyzkoušet, co bude dělat Tvým vláskům dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 10:36 pm    Předmět: Re: Pomoc s kudrnama Citovat

Ahoj,
pokud Ti já můžu poradit, tak... říkáš, že máš vlasy
suché – vyzkoušej i jiné oleje a na různé způsoby;
roztřepené – to může vyřešit olejíčkování konečků (v horším případě asi zastřižení);
nedržící – ??? jestli myslíš takovou tu "rozlítanost" vlasů, tak zkus nečesat a používat nějaký kondiš... ostatně – kudrnaté vlasy se doporučuje nemýt šampóny (se silikony), v kondiších je tenzidů dost;
kudrnaté – buď ráda Wink

Každopádně Ti držím palce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 1:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Marti, vítámě Tě! Podívej se do fóra, je tam spousta rad i pro kudrnaté vlasy. U olejování je důležité nanášet olej na vlhké vlasy, jinak opravdu může vysušovat. Také zkus nějaké domácí masky se žloutkem, jogurtem, kvasnicemi, medem apod. Místním kudrnatým krasavicím se osvědčil i samotný žloutek. Kudrnaté vlasy jsou krásné, určitě najdeš způsob, jak na ně, jen to bude chtít trochu experimentování. Hodně štěstí! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marti
0-7
0-7


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 1:13 pm    Předmět: Díky moc všem lidičkám!!!! Citovat

Díky díky díky! Vyzkouším co se do mně vejde! Kupuji si olejík na konečky od Avonu a ten si myslím zabírá! Vlasy po umytí balím do olivového oleje se žloutkem. (Medu se bojím, kdyby náhodou nešel dolů, již v životě se neučešu! Very Happy )Milý Maku, dost ti závidím, že se nemusíš česat. Kdyby jsi mě poránu viděl, už nikdy by jsi z vyděšení nevyšel! Laughing Češu hodně opatrně, a hřebenem na kudrny. Ale moc díky za radu ohledně šamponu. To jsem nevěděla!! Ještě se pro jistotu cpu vitmíny Her. Tak možná někdy....budu doufat....mi i ten vlas doroste!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.