zdravím vás všetkých

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b9b3b9f9db585054c11c53447b984bafZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:05 pm    Předmět: zdravím vás všetkých Citovat

Ahojte,som velmi rada,ze som sa dozvedela o tejto stranke,precitala som si tu vela cennych informacii. jaj to boli casy ked som mala vlasky krasne Crying or Very sad ale teraz som si buchla po stole!!stop chemickym farbam,stop zehleniu (uz 4 mesiace),stop silikonovym chemickym samponom. Hennu chcem vyskusat na dalsi mesiac a dnes som si chcela objednat od LUSH caca brun,ale zial nie je na sklade.Uz som bola pevne rozhodnuta pre tento odtien.Teraz znova vaham..mam tmavohnede far.vlasy chemiou.Neviem,bude to pre mna vhodny odtien? Nechyti mi viac do takej rysavej hnedej? Ak ano potom mi ostava jedine ta caca noir,ale to sa uz obavam,ze budem mat vlasy cierne alebo modrocierne Embarassed Sympaticka je mi aj Logona-hneda umbra-jedna baba spominala,vraj chyta pekne do hneda..Najde sa tu niekto,kto riesil podobny pripad a ktory odtien mu nakoniec sadol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej u nás, jen dál! Wink

Tvoje vlásky určitě ocení, žes je přestala trápit a uvidíš, že se za chvílu spraví k nepoznání.
Co se týče hnědé henny, viděla jsem, že jsi se už zmínila v příslušném vlákně - on se někdo chytí. Já sama bohužel s hnědou hennou zkušenosti nemám.

Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

ahoj tyrusqo, vítej, já sama používám hennu jen vitamínovou, s barevnými zkušenosti nemám, ale zkus projet vlákna o hennách, tam určitě nějakou radu najdeš Smile ať jsi spokojená!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 7:29 am    Předmět: Citovat

Správná to rozhodnutí Cool , jen si nachystej balík peněz Laughing , ono toho bude pořád víc a víc, co budeš na vlasy nutně a hrozně rychle potřebovbat Laughing Ale je to zábava a jsou tu supr lidi, vítej na prahu nové závislosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 4:27 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
Správná to rozhodnutí Cool , jen si nachystej balík peněz Laughing , ono toho bude pořád víc a víc, co budeš na vlasy nutně a hrozně rychle potřebovbat Laughing Ale je to zábava a jsou tu supr lidi, vítej na prahu nové závislosti Wink


víc penez? asi ne.. Smile keby si totiz teraz videla moju kupelnu,tak by si asi skonstatovala,ze to horsie nemoze byt Shocked co je ale na skodu,same chemicke a silikonove bomby Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 4:28 pm    Předmět: Citovat

tyrusqa napsal:
pinkalinka.p napsal:
Správná to rozhodnutí Cool , jen si nachystej balík peněz Laughing , ono toho bude pořád víc a víc, co budeš na vlasy nutně a hrozně rychle potřebovbat Laughing Ale je to zábava a jsou tu supr lidi, vítej na prahu nové závislosti Wink


víc penez? asi ne.. Smile keby si totiz teraz videla moju kupelnu,tak by si asi skonstatovala,ze to horsie nemoze byt Shocked co je ale na skodu,same chemicke a silikonove bomby Embarassed


a veru zavislost..pomaly ale isto Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 6:15 pm    Předmět: Citovat

tyrusqa napsal:
pinkalinka.p napsal:
Správná to rozhodnutí Cool , jen si nachystej balík peněz Laughing , ono toho bude pořád víc a víc, co budeš na vlasy nutně a hrozně rychle potřebovbat Laughing Ale je to zábava a jsou tu supr lidi, vítej na prahu nové závislosti Wink


víc penez? asi ne.. Smile keby si totiz teraz videla moju kupelnu,tak by si asi skonstatovala,ze to horsie nemoze byt Shocked co je ale na skodu,same chemicke a silikonove bomby Embarassed


Já mám naštěstí segru, kerá si muže hlavu umýt jarem a na vlasech to prostě nepozná. Tak sem jí milostivě dovolila, že těch pár vlasových chemických věcí může vypoužívat a ona si chrochtá, že nemusí utrácet a mně není líto, že bych musela něco vyhodit:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 2:37 pm    Předmět: Citovat

prosim poradi mi niekto,ci sa v Brne da kupit v nejakom obchode hennecolor? a kolko stoji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.