mastné vlasy

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a84f115dc3acfcf7977cce6fc80335dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zivule
0-7
0-7


Založen: 29.4.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 9:18 pm    Předmět: mastné vlasy Citovat

Ahojky,
jsem Lenka z Liberce a moc ráda bych chtěla mít vlasy až do půlky zad, ale mám dost velké problémy s mastnými vlasy a jeden čas mi i dost vypadaly, i když teď už zase začínají růst, ale mám obavu aby se to neopakovalo, tak jsem se chtěla zeptat jesli někdo neví co s tím. Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

ahoj zivule, vítej u nás Smile
Taky se mi mastí vlasy, s tím už jsem se prostě nějak smířila, snažím se používat šampony na normální vlasy, moc si vlasy nečesat a nesahat si často do nich.
A máme tu dokonce Top téma: Jak na mastné vlasy.
Fajn se mi zdá vitamínová henna na regeneraci vlásků i vlasové pokožky, akorát pozor na chemické barvení.
Na růst se tady doporučují různé vitamínky, Biohaar, Lopuchový výluh.

Zkus to tady probrouzdat, určitě najdeš plno rad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zivule
0-7
0-7


Založen: 29.4.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Janie Smile
no můj asi největši problém bude v tom, že si neustále šahám do vasů a nějak je přerovnávám Sad tím, že nemám ofinu tak si s nima neustále hraji a to je také jeden z největších příčin maštění a také to, že jsem dosti přitěle a potím se bohužel se asi budu muset smířit s tím, že se mi vlasy mastí Sad ale na fóra se určo mrknu, protože mě to velmi zajímá vlasy a nehty jsou jediné na čem si nejvíce zakládám Very Happy děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.