Aubrey Organics

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=383e2df45a3d9e82707e7d34cf93af96Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 10:19 pm    Předmět: Aubrey Organics Citovat

Zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenost s produkty Aubrey Organics. U nás se sice neprodává, ale v Americe patří k nejoblíbenějším a nejrozšířenějším značkám přírodní kosmetiky, takže ji snad někdo znáte. Zaujal mě nejvíc tento šampon: http://www.aubrey-organics.com/ProductInfo.aspx?productid=071, protože často plavu a ještě jsem nenarazila na přírodní šampon pro plavce. Jinak mají velice širokou nabídku a je k dostání v hodně eshopech, našla jsem hned několik, které posílají do Evropy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 1:29 pm    Předmět: Citovat

Ja som s AO nebola vobec spokojna. Strasne sa mi mastili vlasy pri korienkoch a musela som ich umyvat kazdy den. Dost ma sklamala tato znacka, lebo na nemeckych forach mala dost dobre ohlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Natko, děkuji za odpověď. Naštěstí jsem nakonec nic neobjednávala, šampon už nepoužívám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.