Chci si nechat narůst vlasy

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9de712d8a69001ffdce9eab2cbf03d21Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marlen
0-7
0-7


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 12:34 am    Předmět: Chci si nechat narůst vlasy Citovat

Ahoj, jsem Marika. Dřív jsem měla vlasy do půle zad ale byly rozřepané a poškozené a nepečovala jsem o ně. Nakonec jsem si je nechala ustříhnout na mikádo. A teď si je chci nechat narůst opět. Vždycky jsem obdivovala nádherné dlouhé vlasy například Maryščiny vlasy v Postřižinách nebo Sissi. Přála bych si aby mé vlasy až budou dlouhé byly také mírně vlnité. Chtěla bych se zeptat na to za jak dlouho mi narostou když teď je nemám ani na ramena a velmi krátké. Mějte se Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 6:18 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Vlásky rostou každému jinou rychlostí. Pokud je chceš opravdu dlouhé, tak to chce trpělivost a čas Wink Ať rostou Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 9:39 am    Předmět: Citovat

Marlen, vítej u nás Smile vlasy rostou každému jiným tempem, za rok v průměru naroste 15 cm, někomu ani to ne, nebo naopak někomu daleko víc Smile chce to opravdu trpělivost, starat se o vlásky, podporovat je různými maskami a co nejméně stříhat Wink tak ať rostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 12:08 pm    Předmět: Citovat

Very Happy jejda, tak je tu skorojmenovkyně.....no každému to roste fakt jinak rychle, trpělivost je hodně potřeba, mně vlasy do půlky zad rostly cca rok a půl, taky z dost krátkých, ale to jsem je teda ani jednou nezasřihla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj
Přidávám se k ostatním - trpělivost, trpělivost a zase trpělivost
taky se dá podporovat růst různými aktivátory ale o tom se dočteš ve fóru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 3:16 pm    Předmět: Citovat

mne za 3 roky narástli o cca. 30cm+som este aj vyrastla, takze takých 35-40cm. Takže mi to vychádza za rok 13-14 cm ... a teraz hodím skromný pohľad Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 4:14 pm    Předmět: Citovat

trpělivost a hlavně se to chce vyvarovat barvení(především odbarvování), žehlení, časté fénování, nešetrné česání....všechny tyhle chyby jsem dělala až do svých 19ti let a divila, se, proč nerostou:) ted mi odrůstá blond, nebo spíš už jsem ji odstřihla snad všechno a znovu s čistým štítem jedééééééééééém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.