Myom

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61dd1953dd6b729a2914f6e0859d705cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
1epe
21-40
21-40


Založen: 26.4.2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 8:20 am    Předmět: Myom Citovat

Ahojky! Tak jsem přišla od doktorky s tím, že mám myom, prý nic velkého, 1,5cm. Chtěla bych se zeptat, jestli tu někdo nemá zkušenosti, a jestli třeba někdo nevíte, jaký můžou mít myomy vliv na otěhotnění... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 11:18 am    Předmět: Citovat

Myomu je tolik druhu a maji ruzne umisteni v deloze, takze Ti stejne poradne neco rekne jenom lekar, ktery Te vidi.
Muze mit vliv na otehotneni - muze prekazet pri nidaci vajicka nebo pri tvorbe placenty, pripadne muze byt porodni prekazkou, ale taky se nemusi projevovat vubec.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
1epe
21-40
21-40


Založen: 26.4.2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Jediné co mi řekla, je že ho bude sledovat, protože se objevil takhle veliký cca za půl roku od poslední kontroly, tak jestli se zarazí, nebo bude dál pokračovat tímhle tempem, jinak nic jiného nevím. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

1epe napsal:
Jediné co mi řekla, je že ho bude sledovat, protože se objevil takhle veliký cca za půl roku od poslední kontroly, tak jestli se zarazí, nebo bude dál pokračovat tímhle tempem, jinak nic jiného nevím. Confused

Kolegyně ma myom už 12 let- vyrostl na 3 cm a pak se zarazil .Problemy zatím nemá žádné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 10:48 pm    Předmět: Citovat

Mám už asi dva roky "pěkný" čtyřcentimetrový. Naštěstí zatím už neroste. Ale já už stejně nechci děti, tak mi zase tak nevadí. Doktoři jsou v klidu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
1epe
21-40
21-40


Založen: 26.4.2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 7:33 am    Předmět: Citovat

Děkuju holky! Docela mě to zaskočilo, že narostl tak rychle, ale asi je to v dnešní době celkem časté "onemocnění". No uvidím, jak si s ním doktorka poradí, snad v tom našem snažení nebude překážet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 8:07 pm    Předmět: Citovat

1epe napsal:
Děkuju holky! Docela mě to zaskočilo, že narostl tak rychle, ale asi je to v dnešní době celkem časté "onemocnění". No uvidím, jak si s ním doktorka poradí, snad v tom našem snažení nebude překážet.

Já myslím, že kdyby to mělo nějak výrazně vadit, tak by to určitě řešili hned. Držím palce, ať to nezlobí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.