Ošklivé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b74cb8e3aae74026de9d15a10b45d1a0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Champy
0-7
0-7


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 5:28 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Ten gestil by mohl zabrat...
taky bych se zeptala, čím barvíš? A používáš často masky? To se divím, protože po péči (masky, kondíky) od značek které jsi vyjmenovala bys přinejmenším ty vlasy nemusela mít krepaté...používáš masky, že jo? Shocked
Joico je dost dobré, sestře spravilo vlasy poté, co jí stahovali černou barvu z vlasů do pasu. Já od něho měla lak a drželo to jako beton, hrozná síla, takže dobré. Gel ušel.
Já bych být tebou zkusila nějakou lokální péči, ampule s olejíkem na vlasy nebo něco na ten způsob, ty tubičky prodává glisskur a elseve, ty elsevacké nemusí být špatné, kdyžtak to zkus.
nebo nahřát olivový olej a dát na vlhké vlasy, zabalit, nechat půl hodiny, vymýt. Můžeš to zkusit, třeba to zabere. Smile dej vědět, cos podnikla a jestli něco zabralo, držím palce Smile


Chodím do kadeřnictví, kde barví Matrixem. Masky a balzámy dávám pravidelně. Dřív Matrix, teď Redken.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Champy
0-7
0-7


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Quaky napsal:
Nechceš vyskúsať prírodné veci na vlasy? Možno by ti sadli Wink


Kdysi jsem zkoušela a bylo to ještě horší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

a color syncem nebo socolor?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 10:49 am    Předmět: Citovat

Já bych zkusila masku Wonder (Gestil), jak už psala Descantés. Mám ji doma a je fakt dobrá, hodně lidí si ji chválí, i když nemusí sednout každýmu. Pak ještě tekuté krystaly, na ty jsou taky pozitivní ohlasy. Sama jsem nezkoušela, ale chystám se na ně.
Hodně štěstí, a až objevíš něco, co funguje, dej vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 9:13 am    Předmět: Citovat

Quaky napsal:
janah napsal:
Tak to určitě ne, na chemicky barvené poškozené vlasy se nesmí dávat přírodnina, to ještě víc vysuší Shocked


no tak to určite nie je pravda, ja som mala tiež chemicky poškodené vlasy a príroda mi ich zachránila Wink


Ano, je to velmi individuální. Jedna moje kamarádka s chemicky barvenými vlasy si zase nemůže vynachválit Urtekram. Jestliže nemáš vlasy lepší ani po několikáté značce kosmetiky se silikony, možná by přírodní šampon stál za pokus, nebo nějaký z lékárny (D-oliva, pantehair apod.)
Ale asi bych začala olejovými zábaly (na vlhké vlasy) a nějakými domácími maskami (jogurt, med, kvasnice, vajíčko, majonéza....atd.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.