Dusy - tekutý keratin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af1a5a3ca2e870429055c27e935475ecZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
Kocici hrbet napsal:
Tak ten Wonder ber jako typ, až doplácáš zásoby doma Wink Ale chce to hooodně silnou vůli Laughing Je fakt dobrej, taky samá chvála všude. Sehnala jsem ho v kadeřnictví, 300ml za 160, nebo 500ml za 260. Nepřijde mi to tak hrozný, když to srovnáš třeba s Lorealem, Wellou a podobnýma značkama. Jde objednat i u tý pani na mimibazaru, ta má poštovný jen 43.

Jo tak v kadernictvi? No mozna se nekde poptam. Ja ho totiz na netu nasla za 350,- teda to velky baleni. Pak sem si rekla, ze jeste postovny...no majlant! Tak tos sehnala za peknou cenu. No proste az doplacam Laughing Ja totiz nic objednavat pres net jelikoz bydlim na kolejich, coz by urco slo, ale proste se nechce:) a domu jezdim obcas, takze by to tam na me dlouho cekalo, jestli by to dokonce do ty doby neposlaly zpet Rolling Eyes a navic by zas doma mely kecy Laughing


Jasný, aspoň nebudeš utrácet Wink 350 je dost, dá se sehnat za těch 260 a malý balení za 160. Kupovala jsem ho v Hradci Králové, ve vláknu o něm je i odkaz, kde se dá koupit v Praze, záleží, odkud jsi. Až ho budeš schánět, zkus obejít pár kadeřnictví, někde ho snad mít budou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 10:59 pm    Předmět: Citovat

Kočičí hřbet: prosímtě, za jako dlouho ti došlo zboží, co sis objednávala od té paní z mimibazaru? Už je to víc jak týden, co jsem si objednala a zaplatila, a pořád mi nic nedošlo Sad Říkala jsem si, že posílat peníze předem, to si koleduju abych o ně přišla! Počkám ještě do pondělka a pak jí napíšu. Snad to poslala. Ach jo. Sad Evil or Very Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 10:43 am    Předmět: Citovat

Neboj, ta paní tam má kladný hodnocení. Je možný, že to třeba přehlídla, že už jí došly peníze od tebe. Všichni psali, že jim balíček přišel hned, já počkala asi 4 dny a nic. Pak jsem jí napsala a ona hned odepsala a poslala to. Druhej den jsem to měla. Týden už je dost, napiš jí mail. Je možný, že je třeba na dovče, ale myslím, že nechává na stránkách vzkaz, pokud je mimo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

Tak už mi balíček došel Very Happy Nevím co zkusit dřív, jestli Wonder nebo keratin. Možná obojí Very Happy Pak poreferuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

Já bych zkusila Wonder, tam jsou vidět výsledky hned Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 10:30 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusila napřed Wonder, je výbornej, vlasy jsem měla zregenerované, pevnější a vůbec se nezmastily. Po dalším mytí, abych to nemíchala, jsem vyzkoušela keratin, a taky celkem spokojenost, vlasy jsou obalené takovým filmem a působí hustěji. Jen počkám, co to udělá do dalšího mytí, jestli se vlasy předčasně nezmastí či neslepí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 1:10 pm    Předmět: Citovat

Tekutý keratin od Dusy jsem dostala k Vánocům. Pro mé vlasy je úplně perfektní - mám problém, že přední prameny u obličeje na obou stranách mívám vysušené, zejména teď v zimě (koukají z čepice atd.. a když jsem ho už dvakrát použila po umytí do vlhkých vlasů, prohlábla jsem vlasy jen rukama a nechala být, nerozčesávala, tak mám pevnější vlasy a vypadají "učesaně".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 7:18 pm    Předmět: Keratín na vlasy Citovat

Chcela by som sa spýtat,rozmýšlala som nad niakou maskou s keratínom.Na internete je ich vela.Len som pocula ze keratin vyrovnava vlasy Sad a to ja nechcem ..prirodzene sa mi totiz vlnia,lem by som im chcela tym keratinom dopomoct k regeneracii..vraj je velmi dobry..takze chcem vedet ci naozaj vyrovnava vlasy a na ako dlho Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 7:48 pm    Předmět: Citovat

Volila bych tohle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23650117&tab=0

Je to moc šikovný, vlasy jsou zpevněný, používám to celkem dost a jsem spokojená Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2011 5:51 am    Předmět: Citovat

fructia napsal:
Volila bych tohle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23650117&tab=0

Je to moc šikovný, vlasy jsou zpevněný, používám to celkem dost a jsem spokojená Very Happy


noo vyzera to dobre Smile a mas po tom rovne vlasy ?? lebo vraj to aj vyrovnava ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.