Jak být přirozenou brunetkou? :o)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0795fb248fa9f52294d3c447ec3fdb5fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikiki
0-7
0-7


Založen: 11.7.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 4:29 pm    Předmět: Jak být přirozenou brunetkou? :o) Citovat

ZDRAVÍM VŠECHNY NA TOMTO ÚŽASNÉM SERVERU Smile !!
Jmenuju se Niki, jsem brunetka ( vlasy zatím po lopatky:)) a potřebuji radu:
Už dlouhou dobu se snažím o přirozenou hnědou barvu, ale všechny barvy mi chytají do černa a vlasy jsou potom jako barevná helma. Taky se mi vlasy moc lamou a padaji. Teď už pár týdnů nemám vlasy barvené, proto jsem se rozhodla vyzkoušet hennu a chtěla bych se poradit jakou barvu. Přemýšlela jsem i o bezbarvé, ale moje puvodní barva je spíše taková popelavá tmavá. Jak tedy být přirozenou brunetkou?Smile Předem dekuji za odpověďi, Niki
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 6:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej! Taky bych ráda byla přirozenou brunetkou, napadá mě ale jen jediný způsob, jak toho docílit...narodit se tak! Very Happy To se mně bohužel taky nepodařilo, s hennou ti poradí víc holky, určitě tady o ní toho najdeš spoustu, tak ať se ti tu líbí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 11:30 am    Předmět: Citovat

Moc Tě tady vítám. S hennou bacha, chytá do zrz odlesků a celkově dozrz. Myslím že přelivy Loreal Cásting chytají přirozeně. Já jsem na tom asi jak ty. Přírodní popelavě tmavá. Dlouho jsem se barvila, na tm. hnědou, středně hnědou, blond melíry. Teď bych nejraději svou původní barvu, jednolitou, ono to barvení je peklo. Na ozdravení jsem chtěla hennu a používala jsem Lush-kaštanovou,hnědou, černou (výsledek vždy zrz), Hennecolor-černou,hnědou (výsledek nevidno) a DM hennu, výsledek taktéž nevidět. Regeneraci jsem moc nepoznala, ale nechci tu hennu zhazovat, hodně holkám spravila vlasy, ale chytá do teplých zrz odlesků, pokud ti teplé odstíny sluší. Já jsem teď odhodlaná nebarvit, od moře jsem přijela skoro přírodní, ale zas můj muž se furt tajně kouká po tm.hnědých až černých vlasech, jako po holkách myslím, tak jsem nahlodaná. Kdyby tak už ten Cásting, myslím že je to nejšetrnější, ale i dobře se to vymývá, pokud to není extra tm.odstín. A s lámáním a třepením vlasů, bojuju furt Sad tak hodně štěstí. Přečti témata o henně, lámání vlasů atd a určitě něco pro sebe najdeš.páčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.