kávová maska
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=67e34fb5dbafa6d817c8932af5ae14bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yoshiwara
41-80
41-80


Založen: 22.7.2009
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 1:03 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Tree napsal:
no to ste mi daly Very Happy jak asi musel vypadat můj žaludek?

kafe na vlasy určitě pude,ale jestli to má stejnej efekt jako ten alpecin víš


Tree, neboj, se žaludkem to nic extrémního nenapáchá, přeci jen je v žaludku velmi silná kyselina Wink
Nicméně cola hřebík nesežere, ale zbaví rzi, stejně jako tu desetikačku, díky některý látce, kterou obsahuje.
Skutečně si myslíte, že kdyby to bylo jedovatý" nebo nebezpečný, že by se to mohlo pít? Wink


neviem, na koľko je aktuálne odpovedať na tento príspevok, ale nedá mi to. ÁNO, aj keby to bolo tak jedovaté, tak sa to predáva, pretože sú stále ľudia, ktorí tomu neveria. A coca cola nevyžere hrdzu, ona kovy rozpúšťa. S babami v kancli sme urobili pokus (klinec do misky s coca colou a nechať pár dní odležať, myslím,že dva) a verte, potom si už coca colu ani jedna z báb nekúpila Smile Je to svinstvo, bola pôvodne vytvorená pre baníkov, ktorí potrebovali veľa energie do práce (pôvodne bola jednou zo základných zložiek koka, preto názov "coca"), potom koku museli vypustiť a odvtedy sa receptúra musela pekne krásne pomeniť, aby mala ako takú chuť... A obávam sa, že ten recept na origoš coca colu je preto taký supertajný, pretože keby sa pustilo na verejnosť, čo to obsahuje, asi by si to už málokto kúpil Smile Jááá bych si to vlasy nedala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 1:31 pm    Předmět: Citovat

s tym suhlasim, coca cola, ci pepsi cola su chemikalie, aj ked chutia dobre Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Mno, na druhou stranu mi vychlazená kola dost zabírá na podrážděnej žaludek (třeba tam mám nějaký hřebíky, který občas potřebujou rozpustit Wink ). Jinak ji moc nepiju, protože mi nijak extra nechutná a je to kalorická bomba, ale když je mi blbě a nic, ani obyčejnou vodu nebo bylinkovej čaj v sobě neudržím, tak je coca cola moje jediná záchrana před dehydratací (u dietní koly nebo u pepsi to tak nefunguje, navíc mi na chuť přijde ještě hnusnější). A vím že občas právě na žaludeční problémy doktoři předepisujou kolu dětem - asi to bude furt menší svinstvo než nějaký prášky. Zřejmě nějak vyrovná ph žaludku nebo co. Ale na vlasy bych si ji taky nedala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

Na žaludek mně pomáhá, jinak Coca Colu nepiju. Mám raději Kofolu, ale i tu si dám párkrát za rok někde na výletě, i když mně moc chutná. Ale snažím se nezvykat si na kofein a samozřejmě je v ní moc cukru. Na vlasy bych si nedala ani jednu. Ale o kávové masce uvažuji, ráda bych hlavně, kdyby mně ztmavila vlasy. Až budu mít čas, uvařím v kávě lněná semínka (aby tak netekla) a přidám nějaký olej.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Já kávovou masku kdysi zkoušela, taky jsem přidávala kafe do henny, ale výsledek byl takovej dvojznačnej: teda vlásky moc hezký Cool , ale pokaždý, když jsem to kafe měla chvíli na hlavě, mě přepadla děsná migréna Evil or Very Mad . A pak jsem se na zahraničních fórech dozvědla, že se to někomu holt stává a není to nijak neobvyklý. Takže když chci vlasy trochu kofeinově "nakopnout", většinou jenom vetřu trochu silnýho presa ke kořínkům, a do půl hodiny to smeju. Tak pokud někdo, kdo trpíte na migrény, chcete zkoušet kávovou masku, neudělejte tu blbost, že si ji rovnou dáte na noc a půjdete hned spát - a vzbudíte se, až když se případná migréna pořádně rozjede - přinejmenším na poprvý bych dávala kávou masku někde ve dne a bedlivě si hlídala, co na to moje hlava - a při prvním náznaku bolesti šup dolů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Já kávovou masku kdysi zkoušela, taky jsem přidávala kafe do henny, ale výsledek byl takovej dvojznačnej: teda vlásky moc hezký Cool , ale pokaždý, když jsem to kafe měla chvíli na hlavě, mě přepadla děsná migréna Evil or Very Mad . A pak jsem se na zahraničních fórech dozvědla, že se to někomu holt stává a není to nijak neobvyklý. Takže když chci vlasy trochu kofeinově "nakopnout", většinou jenom vetřu trochu silnýho presa ke kořínkům, a do půl hodiny to smeju. Tak pokud někdo, kdo trpíte na migrény, chcete zkoušet kávovou masku, neudělejte tu blbost, že si ji rovnou dáte na noc a půjdete hned spát - a vzbudíte se, až když se případná migréna pořádně rozjede - přinejmenším na poprvý bych dávala kávou masku někde ve dne a bedlivě si hlídala, co na to moje hlava - a při prvním náznaku bolesti šup dolů.


nesranduj, mna totiz od kedy som dala kavovu masku hlava boli nepretrzite a migrena ako das, nuti ma na zvracanie, hnacky, takze to moze byt z toho? u lekarky tvrdili, ze je to z krku, ale tak ja kavu vobec nepijem, lebo mi zle robi. je mozne, ze byto trvalo tak dlho potom, aj ked som tu kavu zmyla uz pred dvoma dnami? lebo ja som si to na hlavu dala potom este raz Evil or Very Mad
a inak s tou coca colou, tak to je jedina vec , co mi zabera na kocovinu heheh Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 6:41 pm    Předmět: Citovat

Já dneska dala do bezbarvé henny vrchovatou lžíci kakaa a vrchovatou mleté kávy. A hlava mě nebolela, zato mi jde "kolem". Mám mžitky před očima, točí se mi hlava a vůbec. A to jsem to měla jen 4 hodiny a už je to dole. Takže příště to asi nebudu plácat až k hlavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

ja to nebudem uz vobec placat do certa Evil or Very Mad zajtra idem na neurologiu a ked ani tam nic nezistia, je to asi fakt z tej kavy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

Tanko, no to tě lituju. Ale možná to nebude jenom to kafe - sice fakt je, že jsem ty migrény po kafi na hlavě měla docela vydatný (a pocit na zvracení dobře znám, u migrén ho mívám docela často - a většinou to bohužel neskončí jenom u pocitu), ale on je teď poslední měsíc tak divnej tlak, že mám migrény každou chvíli,a to už jsem měla docela pokoj. Sice jsou teda spíš slabší, ale stejně je to otrava. Takže ono se to kafe s tím tlakem mohlo prostě nějak nakombinovat, a jestli se Ti do toho třeba ještě přibloknul krk, může to bejt o to vydatnější. Asi bych si teď pro jistotu dala nějakej ten tejden od kávový masky pokoj, a pak bych to kdyžtak zkoušela velmi opatrně třeba po půlhodinách.
Nicole, to jako myslíš, že ten kofein proniknul pokožkou a dostal Tě do kávovýho rauše? Smile To se mi teda zatím nestalo - já mám pocit, že mě vždycky dostala čistě ta vůně, kterou mám sice ráda, ale prostě delší dobu na hlavě to prostě přestane dělat dobrotu. Ale zase je fakt, že každej jsme citlivej na něco jinýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 6:55 pm    Předmět: Citovat

titania, asi mas pravdu, ze sa tie okolnosti nejako skombinovali. kazdopadne ja som migrenu nemala nikdy. a kedysi ked som davala kavu do henny, tak to som tam supla len tie zrniecka, nie urobenu kavu naliat proste. mozno preto to tak na mna zaposobilo. inak ja ked vypijem kavu, som na pokraji zrutenia, odpadavam, grciam a som ako vypluta proste a to mam tlak permanentne nizky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.