Mateří kašička
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b3429e4d3eaa7a4b6536f69bcdb3a7edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Správně ale naložená v alkoholu je taky blbost dávat na vlasy.To by asi nebylo moc dobrý a jíst..to bude humáč Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 6:17 pm    Předmět: Citovat

No zase tak daleko v tom zajít nehodlám, abych musela jíst blíže neidentifikovatelnou hmotu a ještě v čemsi naloženou.. tak to fakt ne.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 5:35 pm    Předmět: Citovat

med a včelky, prostě jsem nevěděla, kam to plácnout, tak zkusím sem Wink

Dneska jsem si na vánočních trzích koupila propolisovou mastičku. Zkoušela jsem ji předtím u kámošky a je to zázrak hlavně na rty (asi jako med, akorát že si to hned neolížu Wink ) a různá suchá a popraskaná místečka na kůži. Tak mě samozřejmě napadlo, jestli by to nemělo i nějaké využití na vlásky Wink Med si přimýchávám do masek docela často a jsem spokojená, tahle mastička by měla být víceméně příroda, tak předpokládám, že to škodit nebude. Co myslíte? Mám to zkusit plácnout do nějaké masky? Nebo třeba natřít tím konečky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 8:27 pm    Předmět: Citovat

můžeš zkusit třeba kombinaci obého.. napřed maska a potom třeba ještě trochu na konečky - třeba až den na to, aby toho nebylo najednou moc.. Very Happy
já bych to taky zkusila, ale musím to někde napřed sehnat.. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 8:19 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
med a včelky, prostě jsem nevěděla, kam to plácnout, tak zkusím sem Wink
Dneska jsem si na vánočních trzích koupila propolisovou mastičku. Zkoušela jsem ji předtím u kámošky a je to zázrak hlavně na rty (asi jako med, akorát že si to hned neolížu Wink ) a různá suchá a popraskaná místečka na kůži. Tak mě samozřejmě napadlo, jestli by to nemělo i nějaké využití na vlásky Wink Med si přimýchávám do masek docela často a jsem spokojená, tahle mastička by měla být víceméně příroda, tak předpokládám, že to škodit nebude. Co myslíte? Mám to zkusit plácnout do nějaké masky? Nebo třeba natřít tím konečky?

Propolis je přírodní antibiotikum,pokud si tu mast dáš na konečky vlasů, nebude to mít asi žádný efekt - spíš by se mohl v určitých případech plácnout na pokožku vlasů (např. při lupech)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JarkaR24
41-80
41-80


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 9:47 pm    Předmět: Mateří kašička Citovat

nebo Propolis... Dezinfekční účinky, dokáží odčarovat ekzémy i vleklé dermatitidy.
Co je horší je, že veškeré šampony, na které jsem narazila a obsahovaly propolis, byly na bázi alkoholu, a vlasy příšerně sušily. Takže jsem koupila 100 procentní propolis a to už bylo v pořádku.
Co je úplně nejhorší je, že včelí výrobky jsou poněkud nevyzpytatelné. Když se jim chtělo, kudrny podkreslily, když ne, kudrny zatížily. Nebo že by to bylo mnou? Confused Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 7:18 pm    Předmět: Citovat

ja som mala propolisovu tinkturu a vliala som trosku do samponu, takze si tym pri kazdom umyti vlastne masirujem hlavu. vraj to pomaha pri raste vlasov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.