Zdravím :)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=56effc916a43fbf7790bbf3ccdaee5c4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tristities
0-7
0-7


Založen: 27.7.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 11:18 am    Předmět: Zdravím :) Citovat

Tak tedy brý den ve spolek..
Jsem jakási podivná existence odněkud ze středních Čech.. kolik mi je, vás nemusí zajímat x) a nečekaně miluju krásné, zdravé, dlouhé vlásky...zastávám názor, že je jedno, jaké vlasy jsou..kudrnaté, rovné, vlnité..světlé nebo tmavé..hladké nebo hrubé...když jsou dlouhé, tak je to prostě vždycky slast pro oči... patřím k takové té metal komunitě, hraju na kytaru a tak..takže se s dlouhými vlasy setkávám celkem často, což je super... když už jsme u té hudby..z tohohle soudku mám nejradši takové ty folk/viking/pagan/black metal věci, ale nepohrdnu i jinou "nemetalovou" hudbou, když se mi zalíbí Wink (v profilu mám dyžtak link na lastko) ..žeru fantasy, takže třeba různé soundtracky, ambient, symfonickou hudbu nebo například středověký folk mám taky moc rád.. hodně mě zajímají třeba různé staré věci.. všechno, co má nějakou historii..miluju historii, hh...pak taky hrozně moc miluju skandinávii..prostě vikingové rulz Wink) pokud tu je někdo s podobným vkusem, nechť se směle ozve...rád poznám nové supr lidi x)
jinak teda zrovna včera jsem potkal krásnou holku s nádhernýma blond vlasama.. lehce vlnitýma.. dlouhýma zhruba pod zadek.. mohl jsem si oči vykoukat, že x) hned mě zas chytlo vlasové šílenství a už jsem rejdil po netu, hh..no, toliko k tomu, jak jsem na vás narazil Smile)
vlasy mám zhruba do půl zad..nutno povědět, že jen vzadu...vepředu je mám tak 20 čísel pod bradou...barva středně až světle hnědá...asi bych si to chtěl nechat dorůst všude stejně...možná vzadu trošku víc k pasu, aby to nebylo takové jakoby strojně ustřihlé, že x) ale to je jen detail...no, tak doufám, že nebudu muset čekat dlouho a už brzy budu moci jen zastřihovat a těšit se ze stále lepší kvalitky Very Happy
tak se mějte krásně a hezký den přeju
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 1:34 pm    Předmět: Citovat

ahoj, tak ta tu vitam a verim, ze si tu najdes to prave na svoj porast Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 2:18 pm    Předmět: Citovat

vítej Smile já sem na seveřany ujetá, zatím semi podařilo vycestovat do Norska a Finska, snad se podaří časem dojet i dál, tož zdravím skandinávcomilce Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 3:02 pm    Předmět: Citovat

Další metalista Smile To je jenom dobře, vítej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tristities
0-7
0-7


Založen: 27.7.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 10:00 am    Předmět: Citovat

děkuju všem za přivítání Wink /// tanka777 <-- huhu, tak o tom nepochybuji x)) /// KačBeth <-- tyjoo, se máš... já jsem měl málem jet minulý rok taky do Norska, ale překazila mi to nemoc, pchh...jsem byl strašně naštvaný...takový životní sen a překazí ti ho nějaký trapný virus, blehk >:C x) ...no, ale snad mi to příště vyjde líp..podruhé bych to už asi nerozdýchal x) /// Marlene <-- mm, krásná moravská blekařka mne vítá , nádhera..tož děkuji převelice x)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.