Nevím, co to je

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=06f30ef0b586c591b96f01fb0ade5274Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rybycka
21-40
21-40


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 10:32 pm    Předmět: Nevím, co to je Citovat

Ahoj, moc vás všechny zdravímExclamation
Už nevím, co to je kadeřník a tak...nehodlám to ani zjistit, protože jsem byla kvůli návštěvě takového zařízení tolikrát zklamaná, že mi to stačilo....jde jim snad jen o co nejkratší vlasy, i když řeknu jen zarovnat...

Ale narazila jsem po zadání hesla "dlouhé vlasy" na tyto stránky, což jsem moc ráda, protože se tady cítím jak ryba ve vodě Very Happy, tak jsem zvědavá, co z nich pro mé vlásky vyzískám a co ne, protože se mi zdá, že mi prostě nerostou a nerostou, prostě se zastavily (a ještě k tomu dole prořídlé) v délce skoro do pasu a dál nic...kdyby alespoň byl konec víc hustý, tak bych byla spokojená...ale už je to 2 roky co jsem dorodila, odkojila a podle fotek jsou pořád tam kde byly před 1. těhotenstvím (přes 5 let zpátky)

Přečetla jsem si v článcích tady o vlasových olejích...našla jsem doma konopný panenský olej-který tu máme zapomenut, tak mě napadlo si ho napatlat na ty konečky, ale nemůžu tady na stránkách najít, jak přesně se to dělá, jestli teda po umytí vlasů-nanést, ale jak-ponořit konec culíku do skleničky Question - a hlavně jestli se to má pak smýt nebo ne...

Objednala jsem si také ten biohar aktivátor. Tak jsem na ten zázrak zvědavá. Pamatuji si, že už moje babička mi dávala do vlasů nějakou takovou vodičku (ale nevím název) a já se těšila, až budu mít dlouhé vlásky (a pak řišla mamka a udělala šmik, šmik). Nevíte na jak dlouho ta lahvička vydrží při pravidelném užívání Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:34 am    Předmět: Citovat

Ahoj rybyčko, vítej u nás. Wink
Někdo dává olej před mytím vlasů a někdo po umytí vetře pár kapek do konečků. Vyzkoušíš, co bude tobě sedět. Stačí si dát do dlaně trochu oleje a lehce ho vetřít do vlasů. Nedoporučuji dávat olej k pokožce hlavy, hůř se vymývá (nebo já mám alespoň takovou zkušenost). Necháš působit (deset minut, půl hodiny, hodinu - jak máš čas) a normálně umyješ šamponem.

S Bioharem zkušenost nemám, tak to ti poradí zas někdo jiný. Nebo je tu o tom celé vlakno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 7:24 am    Předmět: Citovat

ahoj, vitam ta tu. s tymi olejmi musis sama vyskusat co ti sadne, ako pisala sidonie. a na ikonke mas krasne vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 12:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, také Tě tu vítám.
Každé vlasy jsou jiné, takže si pročti témata, která Tě zajímají, ale neber něčí zkušenosti jako fakt, všechno musíš vyzkoušet než budeš vědět jak Ti to bude vyhovovat.

O olejích obecně i Bioharu jsou tu vlákna, ale stručně k otázkám, než si je celá pročteš: před mytím můžeš dát oleje hodně, po mytí jen pár kapek. Obvykle se dává na vlhké vlasy. Jestli můžeš dávat olej až k hlavě, jen do délky nebo jen na konečky musíš vyzkoušet, stejně tak druh oleje.
Biohar vydrží každému jinak, nejméně 14 dnů při častém používání a velké spotřebě, jinak měsíc i víc, těžko říct.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rybycka
21-40
21-40


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 4:48 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc a děkuji za reakce,
právě zkouším ten olej, konečně jsem tedy pro něj snad našla využití, před mytím vlasů, nakonec když už jsem byly v maštění a ruce jsem měla mástné, tak jsem vlasy pohladila po celé délce..., tak uvidíme, jestli ho vůbec smyju Wink

A o tom Bioharu už jsem se odstala i na kapitolu, kde je zmínka o oné trvanlivosti, tak uvidíme, jestli nebudu plejtvavka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 10:16 am    Předmět: Citovat

Pravda, ten olej chce vyzkoušet, jak ti bude sedět. Mě třeba vůbec nevyhovuje promastit před mytím a pak smýt, mám pocit, že musím smývat tak dlouho, až je to kontraproduktivní a nakonec mám vlasy horší než před olejem. Naopak mi hodně vyhovuje každý den konečky navlhčit a trochu promáznout kokosovým olejem, hezky se vstřebá. Nevím, jestli je to tím, že jsem to takhle začala praktikovat, ale už 3/4 roku čekám na roztřepené konečky a ono nic Wink
Tak ať brzo najdeš svůj způsob a vlásky poporostou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rybycka
21-40
21-40


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 12:00 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Pravda, ten olej chce vyzkoušet, jak ti bude sedět. Mě třeba vůbec nevyhovuje promastit před mytím a pak smýt, mám pocit, že musím smývat tak dlouho, až je to kontraproduktivní a nakonec mám vlasy horší než před olejem. Naopak mi hodně vyhovuje každý den konečky navlhčit a trochu promáznout kokosovým olejem, hezky se vstřebá. Nevím, jestli je to tím, že jsem to takhle začala praktikovat, ale už 3/4 roku čekám na roztřepené konečky a ono nic Wink
Tak ať brzo najdeš svůj způsob a vlásky poporostou Wink


Tak zatím mám stejný pocit jako Ty, už to dělat raději nebudu, vlasy vypadají nějak hůř..zkusím to raději nějak jinak... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 6:36 pm    Předmět: Citovat

ahoj a vítej
s tím olejem - já mám celkem ráda vlasy pořádně promastit a nechat zmaštěné třeba přes noc a potom umýt a nebo, jak už tu někdo psal, každý večer do vlhkých konečků vetřít trochu oleje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.