na vlnach internetu a se spokojenou Sefovou... Diky

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4f79e550393f231ac8852f14be42d646Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dasha23
0-7
0-7


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 6:37 pm    Předmět: na vlnach internetu a se spokojenou Sefovou... Diky Citovat

Ahoj, Zdravim Vsechny.Jmenuji se Dasa. Chtela bych Vam moc podekovat za tyto webove stranky. Moje prace vyzaduje hodne zmen ve vzhledu, ale moje vlasy trpi s pouzitim laku. Moje sefova mi doporucila spoustu web.stranek s ucesy a vyzadovala abych si lakovala vlasy, aby zachovaly stejny uces 8 hodin. Po par tydnech moje vlasy byly cele znicene. Pri me posledni navsteve kadernice, kde jsem stravila hodinu ve vlasovem regenerujicim zabalu,mi bylo doporuceno abych ostrihala vlasy, ktere mam dlouhe do pasu ,na kratko. Cela nestastna jsem sedla doma k pocitaci a brouzdala jsem na internetu hledajice nove ucesy, ktere by byly rychle a elegantni bez pouziti kila laku a nebo gelu.Nasla jsem hodne stranek , ale zadne nebyly tak kvalitni jako vase.Diky vam jsem porad dlouhovlaska a i moje sefova ted chodi na rady o vlasech ke me...Twisted Evil

Diky Vam moje vlasy a ja se citime nadherne s kazdym novym ucesem a radou Very Happy. DEKUJI DEKUJI DEKUJI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 8:26 pm    Předmět: Citovat

Vítej mezi náma Wink

Máš teda docela sadistickou šéfku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 8:59 pm    Předmět: Citovat

Vítej ! A takovou šefovou bych asi odkázala do patřičných mezí. To už je zasahování do soukromí.
Ať se ti mezi námi líbí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 7:55 am    Předmět: Citovat

ahoj, a aku mas pracu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 9:25 am    Předmět: Citovat

ahoj. jsem ráda že ti tyhle stránky pomohly. můžu se zeptat kde pracuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 5:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj!
To je fajn, že tvoje dlouhé vlasy zůstaly na hlavě!!!!
Tvoje šefka asi bude pěkný dáreček.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dasha23
0-7
0-7


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 7:33 pm    Předmět: Citovat

Diky vsem..
Pracuji za velikou louzi v produkcni firme... takze vidim hodne slavnych lidicek ale taky dost nafoukanych hlupaku... Sefova mi jasne rekla ze vzhled je na prvnim miste v nasi praci.Na jednu stranu to chapu jako reprezentaci firmy ale na druhou stranu me tento extrem osobne pripada postaveny na hlavu...ja hloupa myslela, ze mozek je nadevse a pokud pracuje chytre, ze me nekam dostane... a ono to je kilo sminek a draheho obleceni a vlasy na 100 stran.,Rolling Eyes Kdyz jsem tuhle praci dostala tak jsem s ni i dostala rozpis jake obleceni mam nosit - konkretni navrhare a jakou znacku make-up mam pouzivat a jake parfemy jsou povoleny. nemohla jsem tomu uverit.. Shocked ....Namisto draheho obleceni si siji vlastni a abych nemela problemy, tak pripichnu cedulku navrharu... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

skoro jako Ďábel nosí Pradu Surprised) hl. že tvoje vlásky to přežily a našly jste kompromis:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 9:32 pm    Předmět: Citovat

Holka, tak to máš odvahu, že jsi do takové firmy vlezla Shocked Já vidět takové podmínky, řeknu jim něco od plic a mizím. Nejen, že to naprosto popírá tu slavnou "svobodu", ale řekla bych, že to není ani právně úplně košer.
No jo, komerce ve své nejčistší podobě. A taková celebritka ti pak napochoduje do kanceláře v teplákách. Všichni si myslí, že vědí, co si slavní myslí, že chtějí, aby si o nich ostatní mysleli a tak jim dělají pomyšlení. Kdyby všichni začali doopravdy myslet, zjistili by, že je to celé nesmyslné divadýlko. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

Dasha23 napsal:
Diky vsem..
Pracuji za velikou louzi v produkcni firme... takze vidim hodne slavnych lidicek ale taky dost nafoukanych hlupaku... Sefova mi jasne rekla ze vzhled je na prvnim miste v nasi praci.Na jednu stranu to chapu jako reprezentaci firmy ale na druhou stranu me tento extrem osobne pripada postaveny na hlavu...ja hloupa myslela, ze mozek je nadevse a pokud pracuje chytre, ze me nekam dostane... a ono to je kilo sminek a draheho obleceni a vlasy na 100 stran.,Rolling Eyes Kdyz jsem tuhle praci dostala tak jsem s ni i dostala rozpis jake obleceni mam nosit - konkretni navrhare a jakou znacku make-up mam pouzivat a jake parfemy jsou povoleny. nemohla jsem tomu uverit.. Shocked ....Namisto draheho obleceni si siji vlastni a abych nemela problemy, tak pripichnu cedulku navrharu... Twisted Evil


Dasho, v USA je to dost na hlavu postaveny ohledne dlouhych vlasu v businessu, sam jsem tam par let zil. Mrkni i na longhaircommunity.com, primarne US komunita. Mne osobne prijde az moc fundamentalisticka, ale treba tam najdes podporu i primo od mistnacek.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.