závan z východu

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=29d84c1d63f3bb83b11464ab68c90d9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nič
0-7
0-7


Založen: 12.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 2:25 pm    Předmět: závan z východu Citovat

Čaute!
No som tu nový, pochádzam z vychodneho Slovenska. mam 17 chodim na gymnazium. vlasy mam tak po lopatky ale nie vsetky- ofinu a bocne vlasy mam kratsie. ofina konci niekde pod bradou. vlasy mam vlnite, tie zadne dlhsie su rovne ale pri koncoch su vsetky vlnite az kucerave. myslím, že ich nemám uplne zdrave, poštiepene končeky už nemám (dufam), vlasy mam suche a po česaní su ,,rozpirené" neviem ako sa to povie spisovne alebo po česky:D po umytí a rozčesaní sa mi najviac pacia potom sa uz zvlnia. no tak na zaciatok myslim, ze vsetko....
....ak mate nejake otazky kludne sa pytajte..

Vítam sa tu! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

Tak já tě taky vítám, ať se nevítáš sám Wink
Mám kamarádku, co má asi podobné vlasy jako ty. Taky se jí nejvíc líbí po umytí, než se začnou kroutit. Vždycky se dohadujeme, jak je hloupá a jak bych taky chtěla, aby se mi vlasy kroutily Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 3:28 pm    Předmět: Citovat

ahoj, ja som tiez z vychodu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 8:25 pm    Předmět: Citovat

Vítej, snad se ti tu bude líbit a najdeš něco, co tě zaujme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nič
0-7
0-7


Založen: 12.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 10:17 am    Předmět: Citovat

vdaka za uvitanie Smile

//edit:
čo ma tu zaujalo to som rýchlo prebehol. je tu toho velmi vela niekde až 60 strán. potrebujem dodat mojim vlasom výživu tak mi sestra na vianoce kupila masku garnier fructis- posilnujucu regenaracnu amsku do 1.min Very Happy aplikoval som to asi 5 krát pootm po nejakej pauze znova ale vysledok nevidim.... asi si obstaram vami vychvalovaný kokosový olej (nieco na A...Very Happy) neviem už či je to len na končeky alebo na celu hlavu, každopadne by som niečo potreboval hlavne na vršok hlavy. su tam take chlpate vlasy. skusim sa sfotiť a pridat to sem na vasu dignostiku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 9:34 am    Předmět: Citovat

ahoj a vítej
Zkus nějaké olejové zábaly, medové masky... to by mohlo zabrat. Jinak kokosový olej chválím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

Vitaj! Myslím, že mame podobny problem. Maš sice dlhšje vlasy než já, ale ty moje su těž vlnite a pačia sa mi najviac po umytí a keď uschnu, su těž rozčepírené. Surprised Je to hrozné, čo?... Tak... vitaj tu! Very Happy
P.S.: Omluv moje chybnů slovenštinu, radšej hovorým česky. Vlastně slovensky nikdy nehovorým a ani som nehovorila. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nič
0-7
0-7


Založen: 12.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

až po tvojom ospravedlnení mi došlo že si ceska Very Happy tak skusim zohnať ten olejček + masku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nič
0-7
0-7


Založen: 12.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 12:40 pm    Předmět: olivový olej Citovat

povedal som mamke o kokosovom oleji a ona zašla do drogerie ci do lekarni kde jej predavacka povedala ze jedine co pomoze je dlhovalsmu synovi je olivový olej lisovaný za studena,.. a urobiť masku v sáčku:D no som zvedavý ako to dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.