Půlka moje, půlka chemická

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0b4f563ba8899922121878b9fe18f49aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NoiraArume
8-20
8-20


Založen: 4.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 10:48 am    Předmět: Půlka moje, půlka chemická Citovat

..

Naposledy upravil NoiraArume dne po únor 28, 2011 7:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 12:50 pm    Předmět: Citovat

No tak šampon použij nějaký lehčí, abys nezatěžovala. A na ty délky zničené dávej nějaké masky a kondicionéry pro zničené nebo barvené nebo tak něco. Mě to tak přijde asi jako nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

mám stejný názor,

moc ty vlasy nezatěžovat, kondicionér na dolní část vlasů..do konečků šplíchnout gliss kurem a hotovo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 9:35 am    Předmět: Citovat

Zkus taky Wonder vetřít po umytí alespoň do chemických,nechat tak pět minut působit a spláchnout. Vlasy budou hebčí a přirozenější... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 9:02 pm    Předmět: Citovat

No záleží na to, jak je ta půlka velká. Něco podobného se stalo mně (akorát ne od barev, ale od nešetrné péče), tak jsem šla a nechala to ustřihnout... trochu jsem to oplakala, ale vlásky mi pak rostly mnohem rychleji, když je neomezovaly ty zničené. Ale záleží na velikosti a rozložení té půlky no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 7:07 pm    Předmět: Citovat

mam take iste vlasy, len tie moje este nie su ani polka, skor tak 1/5 Confused ...pouzivam sampon na normalne vlasy, pretoze po sampone na farbene a suche boli hroooozne mastne... Sad, na tie chemicke mi staci balzam,a vezraju celkom v poriadku..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noggrice
0-7
0-7


Založen: 25.8.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 9:45 am    Předmět: Půlka moje, Půlka chemická:-( Citovat

Ahoj,
v poslední době jsem svým vlasům dala pěkný záhul...neustálé barvení, ale hlavně trvalá...normálně mám rovné-mírné zvlněné vlasy, ale sen byl být kudrlinkatá..svoje mám jemné vlasy, které od hlavy často mastí a plihnou, trvalá je sice nadzvedla, ale totálně vysušila, zkrepatila, ztratily lesk a pružnost....prosím pora´dte, co te´d! 6 cm od hlavy odrostlých je skoro rovných, ale mastí se a plihnou, na zbytku vlasů je stále trvalá - takže jsou krepaté, strašně vysušené, bez lesku a na pohled zničené....co aplikovat na vlásky k hlavě, aby se odlehčily,nadzvedly a nemastily a co na ten naopak vysušený zbytek???Díky za rady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 9:53 am    Předmět: Citovat

podobne vlakno už tu je http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=141899


jinak na suchou cast oleje a masky, na pokožku hlavy vodičky a tonika...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 4:58 pm    Předmět: Citovat

Jojo, Wensdy radí dobře.
A já bych za sebe ještě doporučila občas na celý vlasy kuchyňskej zábal (je tu na to někde vlákno vlasové zábaly domácí výroby) se žloutkem, olejem, jogurtem případně jinejma dobrotama (třeba i kakao je fajn) na celou hlavu (nechat pár hodin působit pod igelitem, potom smejt pořádně šamponem. Podle mý zkušenosti to maštění u hlavy nijak nezhorší a celý vlásky to moc hezky hydratuje - já to sice nedávala na trvalou ale na vlasy zničený chemickým barvením, ale ty vlasy mi to spolu s hennou zachránilo. Akorát to nemá cenu přehánět s frekvencí, když se to dává moc často (v mým případě to bylo víc než jednou za 14 dní, u tebe to může bejt jinak), tak se ty vlasy nějak "přejedly" a místo aby byly hezčí, začaly plihnout. Tak držím palce Tobě i vláskům! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2009 10:27 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
podobne vlakno už tu je http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=141899
jinak na suchou cast oleje a masky, na pokožku hlavy vodičky a tonika...

Vlákna SPOJENA. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.