jsem tu nová, tak ahoj holky...

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ae03e17b99b853baf42f7afa65ac5660Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilila
0-7
0-7


Založen: 16.9.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 1:53 pm    Předmět: jsem tu nová, tak ahoj holky... Citovat

Ahoj holky, jsem tu nová, jsem na mateřeřské dovolené a zdlouhé chvíle mne nenapadlo nic lepšího, než své nádherné hnědé vlásky, s délkou do půli zad celé stáhnout melírken, jelikož jsem vlásky chtěla světle hnědé, vlasy se mi lámou, jsou suché, cuchají se, odpadávají, a mě nezbývá nic jiného než oči pro pláč. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 2:20 pm    Předmět: Citovat

ahoj, vitam ta u nas. rad ako dat dokopy vlasky po melire tu najdes kopec. urcite nieco zaberie. ja som tiez na materskej tak tu dlhu chvilu celkom chapem Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 5:02 pm    Předmět: Citovat

Lililo, vítej u nás Smile jestli tě uklidním, mně se vlasy lámou, třepí a cuchají i bez melíru a jakéhokoliv barvení! Takže nezoufej, mrkni do vláken na různé masky a určitě něco zabere Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 4:26 pm    Předmět: Citovat

Také tě tu vítám (i když jsem kluk Wink ), mám taky melír a mě dost pomáhá olivový olej smíchaný s bylinkama a jednou týdně z toho zábal Laughing jinak jak psaly holky, podobných rad je tu milion, tak studuj maminko Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj ja ťa tu tiež vítam a tiež som chlap heh Smile Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.