Moc vás všechny zdravím

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46ac0a86e990e9f7990385ff3128fffeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Selene
0-7
0-7


Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 2:06 pm    Předmět: Moc vás všechny zdravím Citovat

Ahoj holky, rozšiřuju Vaše krásné dlouhovlasé řady. Konečně mi po třech letech narostly z kleopatřího ultrakrátkého mikáda s ofinou vlasy po lopatky, bohužel poslední dobou celkem trpí lámavostí a taky chci začít s hennováním, takže už se moc těším na všechny rady, doporučení a nápady, které tu díky Vám objevím. Hezký den! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 6:47 pm    Předmět: Citovat

Vítej Smile Na hennu se těš, je moc fajn a tady ti s ní určitě dobře poradíme, kdybys potřebovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Selene
0-7
0-7


Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

Jéé, moc děkuju. No já už tak trochu pokukuju ve fórech, snad nějaké rozumy posbírám. Včera mi přišla henna z Lush, o víkendu se na to vrhnu. Těším se i bojím zároveň. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

Selene, taky tě tu moc vítám, mj. moc hezká profilová fotka Wink přeji, ať vlásky rostou dál Smile na roztřepené konečky se tu hodně osvědčil olejíček od Réelle. Ale nevím, jak je na tom s dostupností, naposledy, když jsem si ho chtěla koupit, V DMku ho neměly Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 5:57 pm    Předmět: Re: Moc vás všechny zdravím Citovat

Selene napsal:
Ahoj holky, rozšiřuju Vaše krásné dlouhovlasé řady. Konečně mi po třech letech narostly z kleopatřího ultrakrátkého mikáda s ofinou vlasy po lopatky, bohužel poslední dobou celkem trpí lámavostí a taky chci začít s hennováním, takže už se moc těším na všechny rady, doporučení a nápady, které tu díky Vám objevím. Hezký den! Smile


Ahoj , Vitaj Smile Síce nie som holka Very Happy ale aj tak... Smile Fííha mno thak paráda teda gratulujem aj cem už také dlhéé Very Happy ale ja si počkám Smile Tak ja odkedy som sa ostrihal(síce len konce) a používam šampóny syoss a schauma a bezoplachovací balzám gliss kur a toniká od dixi nemám žiaden problém s nimi Smile Ale je pravda že sa starám už one riadne:-) Nefénujem ich už, síce lakujem ale hneď pred aj po si dám ten balzám aby to menej škodilo vlasom alebo poprípade ich umyjem častejšie a je to paráda:-) Tak držím teda palce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.