Vlasy a zlozvyk...

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b042536c4652554e8faf390b27fcd783Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EmaF
0-7
0-7


Založen: 26.9.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 9:54 am    Předmět: Vlasy a zlozvyk... Citovat

Ahojte, prave som sa registrovala. Moje vlasy su polodlhe, velmi suche. velmi tuzim po dlhych vlasoch, len neviem ake prostriedky by som mala pouzivat aby sa rast urychlil. Dalsi moj problem je, ze si vlasy jem, je to zlozvyk, ktoreho sa uz roky neviem zbavit. Tocim si ich, hram sa s nimi a trham.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 10:07 am    Předmět: Citovat

oficialne ta tu vitam, vo forach aj clankoch urcite najdes vela rad ako na suche vlasy, aj ako spravit aby narastli co najrychlejsie. napriklad biohar alebo lopuchovy vyluh su tu velmi chvalene. ja mam skusenosti len s lopuchovym vyluhom a mozem len chvalit, po intenzivnom pouzivani toho od luny, mi to zastrihnuti narastli o 7 cm za dva mesiace.
myslim, ze co sa zlozvykov tyka, tam pomoze len pevna vola Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj EmaF,
jak se zbavit zlozvyku, tak asi prostě přestat si je trhat. Na to nic jiného než pevná vůle nepomůže. Zkus si do těch vlasů co nejméně sahat.
Na suché vlasy tu je spousta rad, stačí se podívat do fora. Někomu vyhovují přírodní oleje, někomu péče z drogerie nebo kadeřnictví. Suché vlasy by se neměly dál vysušovat, takže je dobré omezit fénování, kulmování, žehlení a další úpravy, kdy je vlas vystavený horku.
Jinak tě tu vítám a určitě se podívej do fora, najdeš tam spoustu rad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Vítej u nás Smile zkus si vlasy stáhnout do ohonu, nebo si dělej drdoly, to by tě rozptylovat nemělo. Pomale si projeď zdejší vlákna, rad je tam na růst vlasů plno. Ať se zadaří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 11:35 pm    Předmět: Citovat

No ja mám podobný problém - hranie sa s vlasmi, namotávanie okolo prsta, lámanie... Kedysi som na tom bola az tak zle, ze som si vlasy obhryzavala. Malo to taky destruktivny dosledok, ze z vlasov pod lopatky mi v priebehu pol roka postupne ostali vlasy sotva po plecia.
Pomaha mi vlasy si vypnut hore (ked som doma) a na verejnosti sa snazim s nimi nehrat. A ma to vysledok: mam konecne pekne dlhe vlasy takmer uz po pas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.