Rozčesávací a antistatické spreje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c9db86d320b68463873332a9dd54501Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 9:16 am    Předmět: Citovat

S rozčesáváním to je těžký... Já vlasy v klidu rozčešu jedině když jsou vlhký a po použití nějakýho kondicionéru nebo masky atd.
Gliss kur oil nutritive ve spreji mám, ale nepřijde mi že by to mělo kdovíjaký efekt..spíš hezky voní Smile
Nedá se nic dělat, složité česání je daň za naše krásné hřívy děvčata Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 5:36 pm    Předmět: Citovat

Mě na zacuchané vlasy pomáhá kartáč na vlasy, který má takové štětiny (není to kančák, je to levnější náhražka), jdou s tím skvěle rozčesat a bezbolestně, a když ten kartáč ještě "namažu" kokosákem tak to jde ještě lépe.
Není to sice žádný sprej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolitka
8-20
8-20


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

V drogérii jsem teď objevila spreje na rozčesávání vlasů pro děti, myslíte, že by mohly pomoct i dospělým?

Už jsem z ročesávání také zoufalá, používám všemožné kodicionéry, masky, olejíčky....a stejně po umytí mám na hlavě jakýsi chuvalec, který ani hřebenem s řídkými zuby nejde rozčesat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 5:58 pm    Předmět: Re: Rozčesávací a antistatické spreje Citovat

Fairy napsal:
Další věc, která nám tu ještě chybí a věřím, že není aktuální jen pro mne. Jak mi v poslední době padaly vlasy, také se mi hodně trhaly a cuchaly do neuvěřitelných uzlů. Jablečný rozčesávač od Avonu se ukázal stejně neúčinný a nekvalitní jako jeho granátově-jablečný předchůdce. Mám tedy nyní Gliss Kur měňavě růžový hedvábný, který sice rozčesávání usnadňuje dost, ale je plný silikonů a moc mi nesedí ani jeho vůně.

Potřebovala bych něco, co vlásky pomůže rozčesat a zabrání i jejich elektrizování. Jeho vlivem se cuchají ještě víc. Po přečtení diskuse v tématu "Silikony" mě napadlo, že klíčem by mohl být právě ten hydtolyzed wheat protein.

Nuže, jaké máte zkušenosti s těmito sprejovými pomocníky? Používáte také jen slikoňáky nebo existuje i něco spolehlivého přírodního?


sprejaky bych nepouzivala, to spis nejakej ten anti frizzovej kondys protoze i kdyz to bude mit silikony tak je splachnes... sprej se ti na tech vlasech nahjromadi a pretize je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.