Vlk ve vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=84f8e92676b133e92377ffa2432a8c49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 4:55 pm    Předmět: Citovat

No, svízel přítula, to jsou takový ty pidikulčiky. Ale to házecí,to je náš starej kamarád lopuch, jehož výluhy mnozí z nás tak rádi na vlasy používají. Je možný,že si ty kuličky pěstuje proto, aby je lidi po sobě házeli a pak je dlouhovlasatci a dlouhovlasatky musely pracně vydolovávat (v horším případě vystříhávat) - pak totiž stoupne spotřeba lopuchového extraktu pro urychlení růstu... Na druhou stranu to je pak ten lopuch docela sám proti sobě, co? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 5:12 pm    Předmět: Citovat

Já myslela, že se ta rostlina jmenuje Bodlák Shocked A my tomu říkáme kudlanky Laughing Taky se mi kdysi dostal do vlasů, ale povedlo se mi ho vyčesat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 5:19 pm    Předmět: Citovat

Bodláků je spousta, a ve vlasech obecně nic moc (a to ani v krátkejch) - ale takovýty fakt kuličky, co se přichytávají na svetry a dají se nosit jako knoflíky (a občas se s nima páchaj mezi dětma bitvy), to je fakt lopuch. Právě proto mi to přijde jako roztomilá ironie - jedna část stejný rostliny vláskům pomáhá, druhá je při nevhodné aplikaci (zejména cizími záškodníky) dokáže pěkně poničit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
To mi připomíná jeden vtip: Vojáci - na koněéééé! - Pane kapitáne, já nemůžu, já mám vlka! - Tak vy na vlka, ostatní na koněéééé!
Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 1:30 pm    Předmět: Citovat

Nikdy jsem nešlyšela, že by se tý kravině ve vlasech říkal vlk. Já ho mám taky. Je vzadu na temeni z jedné strany, takže kdybych ho chtěla poslouchat, tak budu nosit pěšinku na patku. Já to ale vyřešila. Moje pšinka začínu vpředu uprostřed a vede šikmo přes hlavu k vlkovi, takže je vlk mírně zamaskovaný. Wink
Jinak jsem si říkala, proč se tomu říká vlk? A ten stojící pramen vlasů mi připomíná vlky na stromě. Takové ty jednoleté odmlatky zpravidla nahoře na větvích, které zahrádkáři pravidelně vyřezávají při tvarování koruny.
Jinak znám už jen toho vlka v kalhotech, s který si to teda vůbec podobný není. Laughing
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rommy
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 1:37 pm    Předmět: Citovat

U nás se tomu zatočenému místu říká, že tam někoho "lízlo tele" Very Happy o vlkovi ve vlasech jsem taky ještě neslyšela, ani žádného nemám, takže klid Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 1:57 pm    Předmět: Citovat

Není ten stojatý pramen vlk a ta "kytička" lízanec? Wink
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 2:08 pm    Předmět: Citovat

DanaJ napsal:
Není ten stojatý pramen vlk a ta "kytička" lízanec? Wink

já bych řekla, že jsou to různá pojmenování pro tutéž věc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.