Mohou dlouhe vlasy narust kazdemu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=807c59ccaf2b6f0eaf33c254b24414c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Ach jo, já mám pocit, že mi vlasy vůbec nerostou, mám je kousíček pod ramena - teda ty nejdelší a nějak se jim nechce. A dák se dřív moc nedostaly, no. A navíc je mám dost sestříhaný a ty horní kratší vůbec nemůžou dorůst ty delší, je to bída, už se nikdy nenechám takhle moc sestříhat! Sad

Koukala jsem na tvé fotky a naprosto tě chápu, protože to mám skoro stejně setříhané (jen ty spodní a zadní asi o 10 cm delší, takže nádhera), dokonce mám i podobnou kvalitu a barvu (tu blond) Wink
Sestříhání na delší vlasy už nikdy víc! (a to jsem si to ještě ke všemu spáchala sama Very Happy ) Mám pocit, že mi vrchní nikdy spodní nedorostou a budu muset zastřihovat, v mém případě asi 15 cm, abych je srovnala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 12:38 pm    Předmět: Citovat

No jo, co se dá dělat, už se stalo... Hlavně se mi nechce to stříhat na jednu délku, to by pak byla půlka vlasů pryč, navíc mám pocit, že to ani nejde - nemám tam třeba dvě/tři délky, ale apsoň tak 6 a ty horní jsou pořád krátký, taky to ze všeho vylejzá, neudělám culík bez sponek a pinetek, protože to mám sestříhaný i kolem obličeje (a nejde to dát ani za uši, strašně se to plete...), už nevím, co s tím... Jen doufám, že nejsem moc mimo téma;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
Nedávno jsem v časopise četla moudra o vlasech a psali tam, že vlasy mohou dorůst maximálně 90 cm...a když vidim některé fotky přítomných dam, tak je to asi pěkná hovadina. Taky sem si nedávno říkala, že jestli mi i zbytek vlasů roste tak rychle jako ofina tak je to fajn, ofinu si musim zastřihovat každé 3 týdny, ale u těch ostatních vlasů ten růst ňák nepozoruji... Sad


Jo, tak přesně tohle znám taky! Ofina roste a zbytek nic! Teoreticky ano, po měsíci mám vždy asi centimetrový odrost barvy, ale na délce mi přijde, že se to vůbec neprojevuje!
Ale poslední dobou mi pár lidí nezávisle na sobě řeklo, že už je mám docela dlouhé (no, na MĚ dlouhé! Smile ), tak možná i rostou. Ale já to prostě nevidím... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 8:32 pm    Předmět: Citovat

presne koli tomuto poznatku s ryhlorastucou ofinou som si ju vcera zmerala, ostrihala som ju v aprili. ku dnu 2.9 mi narastla o 10cm Shocked ved to snad nieje mozne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 8:50 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
presne koli tomuto poznatku s ryhlorastucou ofinou som si ju vcera zmerala, ostrihala som ju v aprili. ku dnu 2.9 mi narastla o 10cm Shocked ved to snad nieje mozne.

Určitě to roste proto, že je to oproti jiným vlasům tak krátké. Cibulka má víc síly to vyživit. Ale to je jen moje, možná scestná, teorie. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 6:18 am    Předmět: Citovat

Tak to máte holky fakt dobrý, že vám takhle pěkně rostě, té mojí se moc nechce - teda hlavně vlasům u obličeje, nevím, jestli bych to nazvala ofinou ale porád nerostou a nerostou a já už to chci mít za uši! Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:30 am    Předmět: Citovat

Mne už pol roka dorastá ofina, už je (konečne) za ušami, aj ked nie celá. spolu s nou som nechala rast aj vlasy, ale na nich som si ziadny prírastok nevsimla, teda dlzkovy, farba odrasta uz dost. si myslím, že čím dlhšie vlasy, tým je ten prírastok menej viditelny ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 9:50 am    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Mne už pol roka dorastá ofina, už je (konečne) za ušami, aj ked nie celá. spolu s nou som nechala rast aj vlasy, ale na nich som si ziadny prírastok nevsimla, teda dlzkovy, farba odrasta uz dost. si myslím, že čím dlhšie vlasy, tým je ten prírastok menej viditelny ...

presne tak. Taky jsem si nechavala dorust ofinu a potvora se plazila pekne dlouho. Hold ofina nebo vlasy podel obliceje jsou proste zdravejsi (muze to byt tim, ze se pravidelne promastuje prirodnim mazem od obliceje, sahame si na ni casteji a hodne z nas ji zastrihuje nebo alespon zkracuje praminky, tak se to tak muze zdat - tot zas moje teorie Smile ) Nechala jsem ji rust spolecne i se zadnimi vlasy a roste to urco stejne...na kratkych vlasech se to vazne pozoruje lip Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:03 pm    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
psilocybe napsal:
Mne už pol roka dorastá ofina, už je (konečne) za ušami, aj ked nie celá. spolu s nou som nechala rast aj vlasy, ale na nich som si ziadny prírastok nevsimla, teda dlzkovy, farba odrasta uz dost. si myslím, že čím dlhšie vlasy, tým je ten prírastok menej viditelny ...

presne tak. Taky jsem si nechavala dorust ofinu a potvora se plazila pekne dlouho. Hold ofina nebo vlasy podel obliceje jsou proste zdravejsi (muze to byt tim, ze se pravidelne promastuje prirodnim mazem od obliceje, sahame si na ni casteji a hodne z nas ji zastrihuje nebo alespon zkracuje praminky, tak se to tak muze zdat - tot zas moje teorie Smile ) Nechala jsem ji rust spolecne i se zadnimi vlasy a roste to urco stejne...na kratkych vlasech se to vazne pozoruje lip Wink


já ze své zkušenosti můžu říct že sice ofina roste fyzicky stejně rychle jako zbytek vlasů ale dokud nemá takovou délku jako zbytek tak se zdá že roste rychleji protože se míň láme (a jak píše Xandy, víc se promašťuje)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 8:23 am    Předmět: Re: Mohou dlouhe vlasy narust kazdemu? Citovat

aninka napsal:
Nevim, jestli uz se tu nejake takove tema nevyskytlo, ale primo jsem zadne nenasla. Chtela bych se zeptat na vase nazory: existuji urcite typy vlasu vhodnejsi pro dlouhe vlasy? Mohou dlouhe vlasy narust kazdemu? Da se treba pomoci vlasum, ktere se zastavi na urcite delce a uz se jim dal nechce? Co vy na to?
Anicka (a dik moc za krasne stranky!)

Někomu rostou více někomu méně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.