Dr.Hauschka a Tautropfen,Farfalla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=576e78cfa8ee00933c53f454c347708aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 1:51 pm    Předmět: Citovat

No já sem už delší dobu u nás v CB v jedný zdravý výživě doslova "slintala" nad šamponem meruňka-rakytník od Hauschky, že sem si ho včera nakonec koupila (ale těch peněz Rolling Eyes ) takže jdu večer zkoušet a poreferuju Very Happy Ještě mi nabízeli i kondicioner takže jestli nerozčešu tak si zkočim i pro něj když říkali že vydrží dlouho....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 1:53 pm    Předmět: Citovat

No mě ty šampony taky velice lákají, ale zatím mě odrazuje ta cena. Tak jsem zvědavá na reference Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 2:15 pm    Předmět: Citovat

ok, tak jsem zvědavá.
ceny jsou sice vysoké, ale mě vydrží šampony strašně dlouho, myju si vlasy jednou týdně, takže mi investice víceméně nevadí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 1:23 pm    Předmět: Citovat

Tak už mám vyzkoušíno Smile Trošku šamponu Meruňka/Rakytník jsem nalila do obalu od vzorku Alverde Bříza/šalvej napěnila a loupla na hlavu. Nakonec nechala půl hoďky působit pytlíčkovou kúru od Balei (intenzivní kúra na suché vlasy - nějak podobně se to jmenovalo) a na noc zapletla.... A teď po rozčesání můžu říct, že to za ty peníze stálo...Jemnounký, voňavý a docela slušný objem na mě Wink a ani ten kondiš kupovat nemusím jde to rozčesat bez problému Cool Takže tak... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 7:33 pm    Předmět: Citovat

nikde jsem tu nenašla samotné téma...používáte někdo Mádaru? šampon nebo kondicionér? docela mě láká vyzkoušet něco nového...kondicionér na suché vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 8:43 pm    Předmět: Citovat

Protože nevím kam s ním, dám ho sem. Můj osobní objev: obchod Viva Natura v Prdze na Národní třídě. Je to vedle obchodu s kudlama v pasáži. Mají tam Hennecolor, Hauschku, Saloos, Logonu, Florame a padesát milonů dalších přírodních značek. A taky barvy od holandské firmy Henna Plus. Znáte někdo ? Kryjí i hodně šedé vlasy ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 9:06 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Protože nevím kam s ním, dám ho sem. Můj osobní objev: obchod Viva Natura v Prdze na Národní třídě. Je to vedle obchodu s kudlama v pasáži. Mají tam Hennecolor, Hauschku, Saloos, Logonu, Florame a padesát milonů dalších přírodních značek. A taky barvy od holandské firmy Henna Plus. Znáte někdo ? Kryjí i hodně šedé vlasy ?


Viva Natura je super, mají tam i docela fajn bižuterii. Jenom jedna z těch dvou prodavaček bývá vesele zfetovaná Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 2:37 pm    Předmět: Citovat

Tak to já tam vždycky zastihla jenom tu starší paní - a ta je moc fajn, umí i dobře poradit. Fakt prima obchůdek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.