Henna ze stránek hennaforhair

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8dbc7968f1482ab334dd6245cef17232Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 8:47 pm    Předmět: Henna ze stránek hennaforhair Citovat

Hledala jsem, hledala, ale toto téma jsem nenašla, tak si říkám, že by mohlo být užitečné vyměnit si zkušenosti s používáním a objednáváním henny z obchodu na stránkách hennaforhair.

Já jsem si balíček pro tmavovlásky objednala ve čtvrtek - v balíčku by měla mít henna Punjabi, Amla a indigo k dosažení tmavě hnědé barvy. Dneska mi přišlo potvrzení o odeslání balíčku ... tak jsem zvědavá, jak to celé dopadne ...

Jinak za velkou nevýhodu považuji platbu pomoci Paypalu, mám pocit, že to snad ani jinak nejde a Paypal je mi poněkud nesympatický.

Máte někdo zkušenosti s touto hennou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chcem sa opytat ci ti balicek uz prisiel a kolko si platila postovne. Dakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 1:03 pm    Předmět: Citovat

Henna přišla skutečně rychle, asi tak za 5 dní, už to nevím přesně na den, ale bylo to dřív, než jsem čekala. Poslali je druhý den po objednání.

Byla dobře zabalená, vše naprosto důvěryhodné a na jedničku. Až na tu cenu ... poštovné stálo 30 doláčů čili se asi vyplatí, pokud se tato henna osvědčí, objednávat ji více či v pro vícero lidí.

Teď ji mám už dvě hodiny na hlavě, tak jsem zvědavá ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 2:23 pm    Předmět: Citovat

Dakujem za info, potom, prosim, napis, ako to dopadlo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Takže vyzkoušeno, smyto, vlasy jsou už suché.

Nechala jsem ji na odrostech 6 hodin, na celých vlasech jen dvě hodiny. Použila jsem tzv. balíček tmavě hnědé henny, kde byla henna Jamila, Amla a indigo. Vlasy jsou krásně sjednocené, barva něco mezi tmavě hnědou a černou, řekla bych spíš hodně tmavě hnědá než černá. Přítel mi teď říká, že jsou hodně tmavě hnědé. Jsem spokojená. Teď je jen otázkou, jak dlouho to vydrží ...

Jinak předtím jsem 2x použila černou Logonu a jednou černo Lush, které sice chytly dobře, ale rychle se na odrostech vymývaly. To je asi normální, protože to byly barvy černé obsahující hodně indiga, které se vymývá rychleji než henna. Proto jsem teď použila tmavě hnědou, abych na odrostech vytvořila nějaký pořádný hennový základ. Proto jsem také barvila odrosty déle než zbytek vlasů, který je tmavý dostatečně.

Jinak ta henna je krásně jemná, dobře se nanáší i smývá.

Zatím spokojenost naprostá .... uvidíme, co to časem udělá ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: so červenec 24, 2010 4:04 pm    Předmět: Citovat

chtěla jsem se zeptat která z těchto henn je asi tak nejlepší?
http://www.mehandi.com/shop/hairhenna.html

neumim moc dobře anglicky, ale líbí se mi celkem ta druhá v pořadí, Yemen henna, píšou tam že dobře chytá na šediny, ale neumim si přeložit, to s těma procentama, respektive tomu nerozumim. Píšou že 100% henna s 2,4% lawsonie Rolling Eyes

a ještě bych se chtěla zeptat, jestli tam nebudete někdo objednávat, že bych se přidala Embarassed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 2:31 pm    Předmět: Citovat

Sice jsem nestihla nastudovat všechny henny, co tam mají, ale co tak vím, tak všechny by měly být dobrý, těmhle stránkám docela věřím (a kamarádka, co si od nich hennu objednávala, byla vždycky spokojená). Těch 2.4 procenta podle mě není obsah lawsonie, ale obsah "lawsone", což si myslím, že je čistě to barvivo. Lawsonie by to měla bejt 100%). Jako plus je u týhle henny uvedeno, že nebyla hnojená pesticidama a neobsahuje olovo. Barvit by měla zhruba na tmavě vínovou, šediny do rubínova (a při opakovaným hennování by ta rubínová taky měla ztmavnou do vínova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 4:51 pm    Předmět: Citovat

aha, vidiš ani číst neumim lawsone= automaticky lawsonie Laughing
Jé tak jestli barví do vínova, tak to by se mi asi líbílo...

Holky kdyby jste teda někdo odtama brali, a nevadilo by vám, kdybych se připojila, tak mi dejte vědět.
Já to neumim, a možná ani nechci umět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.