Vlasove prazdniny???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e368fad1b334f77ba6b364660d1196cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 10:50 am    Předmět: Citovat

Prázdniny majú každých 5 - 6 dní Laughing. Umývam raz za týžden a iba predtým dávam niekedy masku. Naposledy mali prázdiny asi 12 dní bez umývania, na počudovanie ani to tak hrozné nebolo. Laughing
Inak to záleží od časovej záťaže, ked stíham, kludne im venujem aj hodinu, ked nie, umyt a tým to končí Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 11:56 am    Předmět: Citovat

Od té doby, co mé vlasy okusily olej, už bez něj nechtějí a nemůžou být. Minimum je po umytí vetřít pár kapek oleje do délek i do konečků, jinak bych ani nemohla ven, jak by byly přesušené a chemlonové Smile

Na olejové a jiné domácí zábaly si taky velmi rychle zvykly, takže když jsem teď cca měsíc zábal nedělala a ještě byla ve stresu, vrátily mi to i s úroky Cool Opět zničené, přesušené, suprově zkrepatěly Evil or Very Mad

Takže já už svým vlasům prázdniny dávat radši nebudu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 12:18 pm    Předmět: Citovat

Prázdniny robím v lete. Smile Bez kondicionéra byť nemôžem ale bez ostatných vecí sa zaobídem (sprej na rozčesávanie, sérum na končeky, masky, oleje...), hennovala som len kvôli odrastu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Já dělala prázdniny vlasům skoro celé léto Laughing Normálně je myju každý den, ale končkům se to už moc nelíbí. Tak jsem se vykašlala na mytí a myla je jednou, občas dvakrát za týden. Nosím často šátek, takže nikomu nebylo divné, že ho teď mám častěji. Vlasy se mi mastí pořád stejně, asi genetika a s tím nic neudělám, ale délka vlasů je spokojená, takže si to zase někdy zopakuju Smile A jako bonus jsem ušetřila skoro dvě lahvičky šamponu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.