Rozčesané vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d4c95db99f7f8fec3efc3c3c95e9c3d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moloniam
0-7
0-7


Založen: 2.8.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 4:59 pm    Předmět: Rozčesané vlasy Citovat

Zdravím, su tu nová, takže nevím jistě, jestli to tu už někdy bylo, každopádně jsem to nenašla Smile
Mám trochu "problém" s tím, že když vlasy rozčešu, za chvíli to není vidět. Lidi mi říkají, že bych měla nosit rozpuštěné vlasy, bo mi sluší (to je pravda mimochodem Wink ), ale já to můžu praktikovat akorát na koncerty, kde sedim v klidu na místě - to pak jakžtakž vydrží. Nechápu, jak to dělá Zakk Wylde, při tom, co provádí na podiu má vlasy pořád jak ze škatulky Smile
Vlastně by mi stačilo zjistit, čím to je. Kdybych tu našla i to, jak to vylepšit, budu v sedmým nebi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 5:28 pm    Předmět: Re: Rozčesané vlasy Citovat

Moloniam napsal:
Zdravím, su tu nová, takže nevím jistě, jestli to tu už někdy bylo, každopádně jsem to nenašla Smile
Mám trochu "problém" s tím, že když vlasy rozčešu, za chvíli to není vidět. Lidi mi říkají, že bych měla nosit rozpuštěné vlasy, bo mi sluší (to je pravda mimochodem Wink ), ale já to můžu praktikovat akorát na koncerty, kde sedim v klidu na místě - to pak jakžtakž vydrží. Nechápu, jak to dělá Zakk Wylde, při tom, co provádí na podiu má vlasy pořád jak ze škatulky Smile
Vlastně by mi stačilo zjistit, čím to je. Kdybych tu našla i to, jak to vylepšit, budu v sedmým nebi Smile

Ahoj, a vitaj! Ak hovoríš o pramienkatení, tak isto tu nájdeš pár typov čo s nimi. Skús pozrieť vlákno o jemných vlasoch Wink
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.