Chemické vs. nechemické barvení vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=19ab21f16e0d60c57288f53574889606Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 1:27 pm    Předmět: Citovat

jasně, nešetrné chemické barvení může vlasy ničit Rolling Eyes ale to může podle mě cokoliv.. vítr, nešetrné česání, fénování...
také nemám ráda odsuzování, že chemie je špatná a je a je a je.. každej si jedná podle sebe a jak mu co vyhovuje.. já mám radši přírodu.. ale barvím se chemickým přelivem, protože se mi ta barva prostě líbí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 1:56 pm    Předmět: Citovat

silky, hlavne Tvoje vlásky sú nádherné aj s tou chémiou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 2:04 pm    Předmět: Citovat

CrimsonFlame napsal:
silky, hlavne Tvoje vlásky sú nádherné aj s tou chémiou Wink


tak to moc děkujůůů Embarassed jsem prostě světlovlasá a takhle tmavá se mi líbí no.. naštěstí zatím přeliv a ne barva.. ale prostě henna taky není pro mě tak co? mám se snažit nedávat na vlasy nic a vypadat jako debil? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 4:29 pm    Předmět: Citovat

Miinka, nemyslím že by niekto niekoho odsudzoval...to len, nie každý má také šťastie na kvalitné a pevné vlasy ako ty, a mnohým tie chemické farby vlasy - už aj tak jemné, či menej kvalitné- poničili...Takže si užívaj svoje vlasy Wink
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 5:24 pm    Předmět: Citovat

Co se týče mě a mých vlasů, tak musím říct, že henna pro mě byla katastrofa... Tak vysušené a lámavé vlasy jsem snad po ničem jiném neměla - a to jsem do ní napodruhé přidala i olej... Asi na to moje vlásky nejsou stavěné...

A co se týče chemie, hrozné zkušenosti mám s Palette Color XXL (červená) - sice krásně voní po jahodách, ale vlasy jsem po barvení měla jako chemlon, navíc zářivá červená nikde a rychle se vymylo... Na červenou mi nejlépe chytal Schwarzkopf Brillance a to samé i na fialovou...

Ještě jsem používala jednu dobu Pallete šampon na 24 umytí - nu, čokoládově hnědá mi chytla jako černá a nevymývala se pro změnu vůbec... (Musím se přiznat, že od přírody mám vlasy světlé ala "pochaná sláma.") Tak pro někoho štěstí Smile Ale vlásky mi to tolik nezničilo jako ta XXL.

Teď mám na hlavě permanentní oranžový Goldwell - Elumen a jsem naprosto spokjená... Barva není na oxidační bázi a vlásky po ní mám lesklé, jemné, nevysušené... Ale zase to není drogerková záležitost a ani nejlevnější záležitost, že...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 8:05 am    Předmět: Citovat

Vlasy jsem si barvila chemickejma barvama asi tak 15 let. Pěkně každých 6 neděl. Vlasy byly pěkné, husté, dýlka po lopatky, šampon jsem mohla použít jakej jsem chtěla, prostě paráda. A pak najednou toho měly vlasy dost. Po barvení pěkná alergie, vyrážky, mokvavé boláky na krku a ve vlasech....navíc začaly vlasy padat. Došlo to tak daleko, že jsem je musela ostříhat. Přešla jsem na hennu. Vlásky se srovnaly, přestaly padat, i lupy začaly mizet. Jen mi vadila narezlá barva, byla jsem zvyklá na tmavě fialovou. Tak jsem se k ní vrátila. Pohroma - alergie ještě větší, navíc se mi vlasy ulámaly asi tak 3cm u hlavy...... Sad S pokorou jsem se vrátila k henně, Vlasy se pomalu dávají dokupy, dorůstají a pokožka hlavy se téměř zklidnila. Ještě to ale není ono...... Pro mě ale chemie už nikdy.
Uf, to jsem se rozepsala. Je mi jasné, že každý nemusí s alergií skončit, jenže nejsem žádná vyjímka, jak jsem se dozvěděla od kožařky. Vyjímka je spíš moje maminka, které je 73, vlasy barví chemicky určitě 40 let, má je pořád pěkné, nosí dlouhé a nestačí je zastřihovat........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 8:16 am    Předmět: Citovat

Holly: jemi moc líto, co se ti stalo. Mě udělala chemka ve vlasech taky pěknou paseku, ale já nebarvila tak dlouho.

Chtěla jsem jenom napsat, že mám jeden postřeh, mamince se taky začaly po barvě, kterou používala skoro 15 let dělat zdravotní problémy. Nakonec jsme vypátrali, že výrobce změnil složení (něco ubral, něco přidal). Vlasy má šedé, barví na blond...nakonec to vyřešila změna značky... No někdy to nakonev může dopadnout i dobře Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 9:07 am    Předmět: Citovat

Já jsem vystřídala dost barev, od černé přes červenou až ke blond. No, původně jsem blondozrzka, ale nechtělo se mi čekat, až mi barva odroste, tak jsem to stáhla peroxidem. Výsledek katastrofální. Sice se to odbarvilo, ale vlasy jsem měla jak chemlon, při česání se tahaly jak guma, no hrůza. Ale tenkrát mi to nevadilo, měla jsem je v délce kousek pod uši, zůstaly mi u vrchu do oranžova, konečky úplně bílé. Tak jsem na to plácla nějakou blond a na blonďato jsem se barvila asi dva roky. Vlasy jsem měla totálně zničené, začly se mi lámat. Pak jsem dostala rozum a rozhodla se, že barvit přestanu a vrátím se ke své původní barvě. Nakoupila jsem přírodní šampony, balzámy, začala se o vlasy ukázkově starat. Trvalo dva roky, než se daly jakž takž do kupy. Barvené vlasy jsem samozřejmě musela ostříhat, protože byly tak hnusně roztřepené a suché, že se na to nedalo dívat. Teď se vůbec nebarvím a jsem spokojená jako nikdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 11:50 am    Předmět: Citovat

Toho se právě trochu obávám, aby se mi po letech barvení nerozjela nějaká alergie...no, uvidíme.
Barvení na tmavo mi nikdy vlasy nezničilo, ale když jsem je zesvětlila, konce to odnesly. Sice se to zákeřně projevilo až po delší době, ale přece.
Takže odbarvování a zesvětlování vlasy trochu odnesou, co naplat.
Smile
S barvením natmavo žádný problém nemám. Teď zase uvažuju, že si plácnu na hlavu hennu, kvůli ozdravení. Posledně mi vlasy zacuchala opravdu hnusně, a to jsem měla v ní i olej, ale přičítám to tomu, že nebyly po zesvětlení ve formě. teď už je nějakou dobu barvím přelivem, tak už by měly být ok a mohla bych tu hennu zase zkusit. Jen tak, pro ozdravení a lesk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 12:01 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Toho se právě trochu obávám, aby se mi po letech barvení nerozjela nějaká alergie...no, uvidíme.
Barvení na tmavo mi nikdy vlasy nezničilo, ale když jsem je zesvětlila, konce to odnesly. Sice se to zákeřně projevilo až po delší době, ale přece.
Takže odbarvování a zesvětlování vlasy trochu odnesou, co naplat.
Smile
S barvením natmavo žádný problém nemám. Teď zase uvažuju, že si plácnu na hlavu hennu, kvůli ozdravení. Posledně mi vlasy zacuchala opravdu hnusně, a to jsem měla v ní i olej, ale přičítám to tomu, že nebyly po zesvětlení ve formě. teď už je nějakou dobu barvím přelivem, tak už by měly být ok a mohla bych tu hennu zase zkusit. Jen tak, pro ozdravení a lesk.


taky se barvím na tmavo a zatím to jde Rolling Eyes jinak maminka moje se barví na tmavo už nějakejch 20 let, a jsem uplně po ní, takže doufám, že budu v pohodě jako ona Laughing a henna mi taky nedělala až tak dobře nikdy, ale dala jsem teď bezbarvou a vlasy se dokonale leskly, vyzkoušet to taky můžeš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.