5 tibeťanů a jiné sestavy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b7f1d918549e0ef4166dabd1e60edf1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 1:33 pm    Předmět: 5 tibeťanů a jiné sestavy Citovat

cvčíte někdo pravidelně pět tiběťanů nebo pozdrav slunci a podobné sestavy?jaké to má na vás vliv?znáte ještě jiné sestavy?
(ne přímo jogu jako takovou..)
já osobně dávám přednost tibeťanům,jsou víc posilující,ale necvičím je pravidelně.
pozdrav slunci mi moc nesedí,ale spolubydlící to cvičila a říkala,že jí to pomáhá,že má víc energie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 1:45 pm    Předmět: Citovat

Pozdrav slunci jsem jednu dobu cvičila, nijak zvlášť mě to ovšem nebavilo, iritovalo mě, že si nemůžu ten pohyb užít, protože je fixovaný na nádech/výdech a s tím jsem moc nestíhala. Obvykle se mi přitom ještě zamotala hlava a celkově mi to cvičení nebylo příjemné.
Pět tibeťanů jsem jednou zkusila a tuším dobře, že obsahuje nějaké točení se kolem vlastní osy? Tak to pro můj nízký tlak nebylo opravdu to pravé.
Po ránu mi dodá spoustu energie ledová sprcha a kdybych si poté ještě mohla jít krátce zaběhat (na což mám po té sprše hroznou chuť), tak mám endofinů a energie určitě minimálně do odpoledne, určitě víc, než po Pozdravu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 1:48 pm    Předmět: Citovat

citace:
Pět tibeťanů jsem jednou zkusila a tuším dobře, že obsahuje nějaké točení se kolem vlastní osy? Tak to pro můj nízký tlak nebylo opravdu to pravé.


jj,je to ten první,ale každý má na svém uvážení kolikrát který bude dělat,i když se říká,že ten první je nejdůležitější.
já se na plný počet 21 cviků dostala jenom jednou,asi po půl roce,ale pak jsem cvičit přestala,a teď zase začínám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 1:59 pm    Předmět: Citovat

Já znám pozdrav, cvičíme ho v rámci rozcvičky na systemě. Co je těch pět tibeťanů, je to někde rozepsané?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 2:12 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Já znám pozdrav, cvičíme ho v rámci rozcvičky na systemě. Co je těch pět tibeťanů, je to někde rozepsané?


jj,třeba tady: http://5tibetanu.webzdarma.cz/PetTibetanu6.html#remote
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
klotyl
41-80
41-80


Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 5:35 pm    Předmět: Citovat

Dlouhodobí cvičenci Pěti Tibeťanů Laughing , chtěla bych se zeptat, jaké na vás má cvičení účinky? Jestli jste víc aktivní, cítítě že se vám pořádně roztáčí čakry, máte rozšířené vědomí a tak..... Já mám zkušenost zatím jen s tai chi. S Tibeťany jsem vždycky začala a nevydržela cvičit pravidelně, ale asi do toho zas půjdu.
_________________
http://s12.bitefight.cz/user/bite/116810
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.