Tahini
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71e82ffdee677e91b98fc492a6297a94Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 10:12 am    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
K čemu byste přirovnali chuť?

Mám neochucené tahini (tuším, že z praženého sezamu) a ze všeho nejvíc mi připomíná arašídy - dávala jsem ho o Vánocích do jáhlového cukroví a všichni se ptali, zda je to z arašídů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 10:25 am    Předmět: Citovat

Tak to by mohlo být dobré Smile Do skoro všeho cukroví stejně dáváme různé ořechy, mohlo by se to pěkně doplňovat Smile Děkuju, Herminko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 3:50 pm    Předmět: Citovat

Tak tahini jsem sehnala... Chuťově samo o sobě nic moc, ale tak k něčemu může dobré. Ale hummus dnes nebude, přítel přinesl kapry z výlovu, tak si jednoho ještě čerstvého uděláme. Jinak jsem se chtěla zeptat - vadí cizrně, když se bude máčet dýl než přes noc? Dávala jsem ji namočit dneska ráno a chtěla bych ji udělat zítra k obědu... jo a kolik tak odhadujete tahini na 250 g cizrny? Díky moc, já jen abych to nějak nepřehnala a v každém receptu se píše něco jiného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 3:56 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
vadí cizrně, když se bude máčet dýl než přes noc? Dávala jsem ji namočit dneska ráno a chtěla bych ji udělat zítra k obědu...

Myslím, že nevadí, pokud ji máš někde v chladu, jen ji propláchni a vyměň vodu. Anebo ji můžeš uvařit dnes a skladovat už uvařenou v lednici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.