Co mi dlouhé vlasy daly a co vzaly???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a857b927cff3ba146e33499dfc9dc322Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 5:17 pm    Předmět: Citovat

co mi vlasy dali tak určitě krásný pocit, že mám dlouhé vlasy Laughing a vzali? možná tak trochu více penízků na šampony Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

nevzali mi nic. a co mi dlhe vlasy dali? pocit zenskosti a sexapeal, ktory nejakym uchylnym sposobom cerpam zo svojej hrivy Twisted Evil Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 6:25 pm    Předmět: Citovat

Taky nemůžu přijít na to, co mi vzaly, snad jen trochu peněz za kosmetiku. A daly mi neskutečné pohodlí (jen je myju + nějaká kúra a nechávám uschnout, drží v culíku, v copu, drdolu...) a dobrý pocit, když s nima pohodím Smile prostě je mám ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 2:12 pm    Předmět: Citovat

dali mi? hmm...už viackrát spomínaný pocit ženskosti, a vzali? asi nič, možno pár tých korún, ale ani to by sa nedalo povedať, lebo ak sa na to pozerám tak, koľko korún miniem na kozmetiku na vlasy, tak ani náhodou mi nevyjde toľko, koľko moje známe, čo majú vlasy hoci len po plecia...kdejaké tie kúry si kupujú, farbia si vlasy, a kdejaké ďalšie veci, a ja ani za kaderníčku neminiem nič, ... akurát možno raz za rok si kúpim nejaký lepší šampón, a teraz som si prvý raz namiesto klasického hrebeňa kúpila kefu ... takže konečné rozhodnutie: vlasy mi nič nevzali, akurát dali Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.