Réell'e/Balea Professional
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63a598c6f21539c16822c7a2c741c452Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si to sérum na konečky Balea profesional koupila, a řeknu vám, luxus! myslím, že vlasům dělá moc dobře. Ale je to teda silikonová bomba. Na konečky si ale myslím, že právě ty silikony jsou dobré.
Jistěže jsem neodolala a nakoupila od Baley profesional celou řadu na poškoz. vlasy (tyto výrobky již bez silokonu)- minibalení šamponu, balzám a kúru v pytlíčku. Vyrážím totiž na 14 dní do Španělska na dovču, tak se to bude hodit. No nekupte to když je to tak levný!! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 4:45 pm    Předmět: Citovat

Nevedeli by ste mi povedať či je táto Reelle samostatne od ostatných vlasových výrobkov? Podobne ako Alverde povedzme? ...

Takže edit.. reelle uz teda nie je hej? Sad a tie séra sú tie úzke fľaštičky za cca 3€ ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, na internetu jsem se dočetla, že Reelle nuž se v DM neprodává.. Ale včera jsem nějaké výrobky viděla.. Jako vosk na vlasy, lak.. Tak nevím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 3:54 pm    Předmět: Citovat

kowka napsal:
Nevedeli by ste mi povedať či je táto Reelle samostatne od ostatných vlasových výrobkov? Podobne ako Alverde povedzme? ...

Takže edit.. reelle uz teda nie je hej? Sad a tie séra sú tie úzke fľaštičky za cca 3€ ?

Ano ešte Reelé sérum stálo asi toľko, teraz to premenovali na Balea profesional, a vraj je to lacnejšie, neviem, ešte som nekupovala.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.