Vlasy ztenčené u kořínků

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=294da36457536f070bd802298ce8aa00Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nota.Brevis
81-160
81-160


Založen: 19.9.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 4:44 pm    Předmět: Vlasy ztenčené u kořínků Citovat

Dneska jsem zjistila hroznou věc. Zkoumala jsem svůj vypadlý vlas a to co se tvářilo jako teňoulinký zkrabacený skoro průhledný koneček byl kořínek vlasů! Protože mi vlasy moc nepadají přišla jsem na to až teď, ale asi pět centimetrů od kořínků mám vlásky jako chmíří, konce jsou teda o mnoho silnější! Tak jsem začala přemýšlet.. A zhruba těch 5 měsíců co těch 5 centimetrů mohlo takhle postiženě růst jsem: začala používat hennu, přestala používat silikony, přestala lakovat a tužit vlasy. Je možné aby TOHLE mělo vliv na to co se mi stalo z vlásků? Diety nedržím, jím pořád stejně, stres není můj přítel ani nejsem nemocná. Co si o tom myslíte, zkušené vlasatice? Z čeho? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 4:50 pm    Předmět: Citovat

To ti nikdo neřekne, nicméně, na to že ti narostly tenčí vlasy budou moct spíš vlivy vnitřní, než vnější....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 5:03 pm    Předmět: Citovat

a nemůže to být od henny? teoreticky když vlas obalí vrstvičkou, tak na koncích to bude spíš tlustší než u kořínku, kde vlas odrůstá Shocked Shocked Shocked nevím, jenom hádám Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 5:12 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
a nemůže to být od henny? teoreticky když vlas obalí vrstvičkou, tak na koncích to bude spíš tlustší než u kořínku, kde vlas odrůstá Shocked Shocked Shocked nevím, jenom hádám Rolling Eyes


To mi zni logicky, ale aby to bylo nejak znatelne, tak by se tech vrstev "dole" muselo nastradat hodne a "nahore" jen malo ... pod mikroskopem to asi videt bude, ale jenom okem? taky jenom hadam, je to divnej jev .... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišul
41-80
41-80


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 5:15 pm    Předmět: Citovat

Já si taky myslim. Jen popřemejšlej, co všechno ty vlasy mohlo za tu dobu, co rostou, obalit. Henna i silikony dělaj na vlasu určitou vrstvu, myslím, že je to tím.
Já mám taky takovýhle vlasy, čím dál od kořínků, tím silnější, a přikládám to tomu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 5:50 pm    Předmět: Citovat

To je taky fakt, na mých nazrzavo obarvených vlasech to je taky trošku vidět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 5:58 pm    Předmět: Citovat

Taky bych řekla, že v tom bude hrát roli henna. Ale ještě mě napadla další možná příčina, která s tou hennou možná bude "spolupracovat". Zkoušelas porovnat kořínek a koneček i u vytrženýho, nikoli vypadlýho vlasu? Protože vlas, kterej sám od sebe vypadne, je na konci životního cyklu, dokonce je ve chvíli, kdy vypadne, už mrtvej - takže mi přijde logický, že už v tý úplně poslední fázi růstu do sebe tolik živin nedostával, dostal se do "stařečkovskýho" stádia.
Já to teda u sebe tak mám - vypadlý vlasy jsou očividně slabší u kořínků, když si nějakej omylem vyškubnu, tak je ten rozdíl podstatně menší (ale maličko tam stejně je - kvůli henně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.