Jak donutit jemné vlasy, aby zůstali po úpravě navlněné?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e873de73aeb61579adb123b1aa6430fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

Zaplést cop z mokrých vlasů je asi to nejlepší, co se dá dělat. Jeden cop dlouho schne, dva jsou lepší. Když je uděláš francouzské, tak se bude vlnit cela hlava Very Happy A když těch copů uděláš z mokrých vlsů na spaní 6, tak budeš napůl ovečka Very Happy
Copy při pletení utahuj, když je necháš volné, vlnky nebudou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

No, já tedy nezaplétám nikdy mokré, neb mi za noc mokré zapletené neuschnou. Jako na pohmat to ráno vypadá suše, ale když to rozpustím, suché to všechno není a tudíž výsledkem nejsou ani vlnky... resp. někde ty vlnky jsou (tam, co už to uschlo) a jinde ne, takže to vypadá dost blbě. Rolling Eyes Takže zásadně zaplétám už proschlé (ne úplně suché, ale už skoro suché). Ale řekla bych, že je to asi dost individuální a že si to asi musí každý sám vyzkoušet, jestli mu ty vlasy stihnou do rána uschnout a v jakém stavu schnutí je nejlépe zaplést, aby výsledek byl co nej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katalinn
21-40
21-40


Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 7:01 pm    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
psilocybe napsal:
Kaisha: a nie je tá farba z novín jedovatá?


Jo, o tom jsem teda nepřemýšlela, ale když ty noviny nejím...Ani na mokré vlasy je nedávám, takže ze suchých novin by se nic do vlasů pouštět nemělo.

Katalinn: a drží ty látkové? Ten papír drží perfektně, ale u té látky se bojím aby to neklouzalo z hladkých vlasů dolů..


Jojo, drží. Většinou mi sice trošku sklouznou přes noc, že je nemám zamotané hned u hlavy, ale to je tak o cca dva cm. Když je dobře uvážeš a utáhneš, tak by ti měly vydržet přes noc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 1:37 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
No, já tedy nezaplétám nikdy mokré, neb mi za noc mokré zapletené neuschnou. Jako na pohmat to ráno vypadá suše, ale když to rozpustím, suché to všechno není a tudíž výsledkem nejsou ani vlnky... resp. někde ty vlnky jsou (tam, co už to uschlo) a jinde ne, takže to vypadá dost blbě. Rolling Eyes Takže zásadně zaplétám už proschlé (ne úplně suché, ale už skoro suché). Ale řekla bych, že je to asi dost individuální a že si to asi musí každý sám vyzkoušet, jestli mu ty vlasy stihnou do rána uschnout a v jakém stavu schnutí je nejlépe zaplést, aby výsledek byl co nej...


Mě jeden cop neproschne přes noc nikdy, dva obvykle, 3-4 vždycky. Čím víc copů, tím víc vlnek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 1:24 pm    Předmět: Re: Jak donutit jemné vlasy, aby zůstali po úpravě navlněné? Citovat

Blanka D. napsal:
Ahoj! Stránky dlouhé vlasy jsem našla omylem už asi před rokem a díky tomu mám ještě stále dlouhé vlasy Smile. Mám světlé jemné vlasy a na jaře minulého roku jsem byla rozhodnuta, že pokud se mé vlasy "nepolepší" Confused tak se vážně nechám ostříhat na krátko Rolling Eyes. Začala jsem aplikovat různé rady z rubriky jemné vlasy a zabralo to Very Happy. Nc méně jak by to vypadalo, kdyby byl člověk chvíli s něčím spokojený . . . ? O malička mám vlasy polodlouhé až dlouhé a dalo by se říct, že stále nosím stejný účes. Smotané vlasy do drdolu a do něj vpíchnutou sponku. A už mě to fakt neba Confused . Tak sem tak přemejšlela a vymyslela sem, že bych měla ráda vlasy vlnité Smile . Je Nějaký způsob jak přírodním způsobem donutit jemné vlasy, když je dám na natáčky nebo se snažím vytvořit něco kulmou, aby na nich opravdu zvlnění bylo vidět a zůstalo třeba alespoň jeden večer nebo jeden celý den? V zoufalství jsem přemejslala i o trvalé, ale po přečtení pár přízpěvků jsem ji opět zavrhla. Díky moc Smile



Tak, mám naprosto stejný problém Rolling Eyes Obvykle, když je chci mít vlnité, tak si je navečer po umytí spletu do dvou francouzských copků a spím s nima. Ráno když si je rozpeltu, vypadají úžasně. Jenže než dojedu do školy, skoro nejde poznat, že jsem s nima něco dělala Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 2:25 pm    Předmět: Citovat

Já buď "šnečkuju", nebo dělám z poloproschlejch vlasů takovej ten srandovní drdůlek, jak nosívala Margaret v MASHi. Nebo dělám takovej ten modifikovanej ponožkovej drdol, jak je na něj odkaz v některým z vláken (možná Natáčky, kulma, trvalá, nebo Vlny a kudrna, jak na ně). Novinový papiloty jsem taky zkoušela, ale nějak mi vadilo, jak to šustí Wink. - takže jsem poslední dobou přešla na látkovou variantu (drží to asi tak stejně). Copy dělám taky, jak francouzský, tak normální, ale ještě bych nějak potřebovala vychytat, co s koncema, jak zůstanou rovný, moc se mi to nelíbí.
Ale s tím, aby to drželo, je problém. Dokud jsem měla vlasy po ramena a šnečkovala jsem, první den jsem byla jak pudlík (ale bylo to celkem roztomilý), další den to pustilo do volnějších vln (ty byly super), další dny se to postupně čím dál víc narovnávalo... Až před dalším umytím po zhruba 5 dnech byly víceméně rovný. Jenže teď, jak jsou vlasy delší (a možná i částečně dlouhodobým hennováním) mi ty vlnky držej daleko hůř, ať dělám co dělám - a to samozřejmě vlasy tužím, jinak by na těch jemnejch veškerý vlny vydržely tak deset minut maximálně. Teda pomáhá to nalakovat, ale to zase (alespoň mejm) vlasům nedělá moc dobře, takže to praktikuju jenom jednou za čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.