samovolná změna barvy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 6:23 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Důkladně jsem prozkoumala svoje vlasy, a vypadá to, že ta rez bude opravdu z henny. Vymyje se to časem? Protože já už jí asi dva měsíce nepoužila a u hlavy jsou napatrně vidět dvoucentimetrové odrosty Shocked


melo by se to vymyt pokud jsi nepouzivala i neco jineho (chemicky sampon s nejakym divnym slozenim atd..)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 11:27 pm    Předmět: Citovat

co myslíš šamponem s divným složením? Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 8:05 pm    Předmět: Citovat

Něco podobného má moje kamarádka. Říkala, že když byla malá měla hodně tmavě hnědé vlasy, když začala chodit do školy tak měla asi tak barvu jako já možná ještě světlejší a momentálně má barvu světle hnědou. Ona se teda teď barví, ale vím, že takovou barvu má Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 8:56 pm    Předmět: Citovat

Docela mě vyděsilo, co se mým vlasům stalo. Ještě před dvěma lety jsem měla tmavě hnědé vlasy, a vždycky mi moje spolusedícíSmile ve škole říkala, že mám o dost tmavší barvu než ona a že mi jí závidí. Embarassed Smile . Žila jsem prostě v domnění, že jsem tmavohnědovláska.
Ale asi před rokem jsem si všimla změny, najednou začaly světlat a proměnily se ve světlehnědou se zlatými odlesky.(a bojím se, že světlají víc a víc :-X)
Co je nejvíc podivné, že se mi takhle změnily po celé délce, takže v tom musí být něco zvenku. Možná ten smog v Ostravě, nebo blbý šampon? nebo že by mi je vyšisovalo slunce.. ale to se mi nikdy předtím takhle nestalo.
Nebo mám nějakou nemoc a kvůli ní mi začaly růst světlejší vlasy. Uáááá Shocked Shocked
(a taky se mi zdá, že je mám slabší než jsem mívala..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izzy
8-20
8-20


Založen: 2.2.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 8:06 pm    Předmět: Citovat

ja bola tiez kedysi v destve blondinka, ani neviem kedy sa mi ta farba zmenila. moja mama mala tiez napr. cierne havranie vlasy, ale casom jej zhnedli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.