Yes To Carrots (Sephora)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e4bec53bc7c14b5f3691bea8bd564663Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ať žije mrkev. Asi jsem králík Laughing
Ehm, můj poslední úlovek ze Sephory dnes vyzkoušen. Kondicioner je z krajně podezřelé a vtipné řady Yes to carrots. Firma má v Sephoře pár různých výrobků na pleť, tělo i vlasy. Zatím jen s mrkvemi, ale podle webu vyrábí i s okurkou a rajčetem. Je to vše bio a přírodní, ve složení jsou samé chutné věci, co si "my kluci a holky co sem chodíme" běžně patláme do zábalů.
Voní to jako krém Nivea, vlasy to moc rády snědly a teď po uschnutí jsou nadýchané, lesklé, hebké a mám jich plnou hlavu (rozuměj neplihnou). Takže papej mrkvičku a vyrostěšWink

Více zde www.yestocarrots.com
Přístě dohopkám ještě minimálně pro šampon.


už mají i řadu TOMATO pro barvené vlasy, asi se neudržím, yes to carrots mi přijde dost dobrý jak šampon tak kondicioner tak tyčinka na rty.


Nezkusil jste už někdo rajče? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 11:24 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ať žije mrkev. Asi jsem králík Laughing
Ehm, můj poslední úlovek ze Sephory dnes vyzkoušen. Kondicioner je z krajně podezřelé a vtipné řady Yes to carrots. Firma má v Sephoře pár různých výrobků na pleť, tělo i vlasy. Zatím jen s mrkvemi, ale podle webu vyrábí i s okurkou a rajčetem. Je to vše bio a přírodní, ve složení jsou samé chutné věci, co si "my kluci a holky co sem chodíme" běžně patláme do zábalů.
Voní to jako krém Nivea, vlasy to moc rády snědly a teď po uschnutí jsou nadýchané, lesklé, hebké a mám jich plnou hlavu (rozuměj neplihnou). Takže papej mrkvičku a vyrostěšWink

Více zde www.yestocarrots.com
Přístě dohopkám ještě minimálně pro šampon.

Nikol, to vypadá úžasně, asi si brzo udělám výlet do Sephory Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 11:55 am    Předmět: Citovat

používám mrkvovou řadu už nějakou dobu a po každém experimentu např. s garnier se k ní vracím. Sice prvotní náklad trošku větší, ale za půl litr a maličké dávkování to rozhodně stojí. Vlasy mají radost.

Vůbec ta kosmetika této značky se mí začíná líbít více a více, třeba tomato krém, co jsem tam viděla a zkusila byl velmi příjemný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 12:31 pm    Předmět: Citovat

Já už kolem toho slídila a vypadalo to moc dobře, ale kvůli své zásobě jsem s nechala na mrkvičku zajít chuť, ale jakmile aspoň jeden vlasový výrobek dopotřebuju, tak to zkusím Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

A kolikpak to karotkové mlsání na vlasy stojí? At se neleknu jako když jsem se šla do Sephory podívat na tekuté hedvábí na vlasy, které stálo 1200,- a bylo toho jak Glisskuru express balzámu.
Jinak co se nej masky týče, tak Gestil Wonder, ať je to z čeho chce, tak je to fakt nejlepší, co jsem kdy na vlasy dávala. Jednou když jsem si dělala cca hodinový zábal z ní a pak za 4 dny šla v pátek s kamarády sednout do zakouřené hospody, tak kamarád první co řekl "Aááá Simeek má umyté vlasy" - voněly a krásně se leskly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 6:14 pm    Předmět: Citovat

Já na to tuhle koukala, páč jsem to měla v podvědomí odsud Smile ale nijak mě to nezaujalo, přece jenom je to mrkev...a já radši ty ovocný věci Laughing Jen tak mimochodem: je to po tý mrvi cítit a nebo to voní úplně jinak? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 6:10 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
Nicole napsal:
Ať žije mrkev. Asi jsem králík Laughing
Ehm, můj poslední úlovek ze Sephory dnes vyzkoušen. Kondicioner je z krajně podezřelé a vtipné řady Yes to carrots. Firma má v Sephoře pár různých výrobků na pleť, tělo i vlasy. Zatím jen s mrkvemi, ale podle webu vyrábí i s okurkou a rajčetem. Je to vše bio a přírodní, ve složení jsou samé chutné věci, co si "my kluci a holky co sem chodíme" běžně patláme do zábalů.
Voní to jako krém Nivea, vlasy to moc rády snědly a teď po uschnutí jsou nadýchané, lesklé, hebké a mám jich plnou hlavu (rozuměj neplihnou). Takže papej mrkvičku a vyrostěšWink

Více zde www.yestocarrots.com
Přístě dohopkám ještě minimálně pro šampon.


už mají i řadu TOMATO pro barvené vlasy, asi se neudržím, yes to carrots mi přijde dost dobrý jak šampon tak kondicioner tak tyčinka na rty.


Nezkusil jste už někdo rajče? Cool


Jestli myslíš tu řadu Yes to tomatoes, tak ten šampon ale není na barvené vlasy, nevím kde jsi to viděla, ten je objemový, i na těch stránkách je to napsané, na barvené vlasy je ještě jiná řada a sice yes to cucumbers, ale jestli se už u nás dá koupit nevím. Já jsem si koupila ten tomatový na objem, tak až vyzkouším, tak dám vědět jak mi vyhovuje. Jinak si myslím, že ta cena toho šamponu vzhledem k tomu že je to 500 ml je velice dobrá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 11:47 am    Předmět: Citovat

Tak 500ml kondicioneru mě stálo asi 270,- pokud se nepletu. Zatím jsem po pár měsících v půlce. A to s ním vážně nešetřím, spíš naopak. Sem tam udělám nějaký experiment, ale stejně se vždycky vrátím k mrkvi. Jak budou peníze navíc, chci vyzkoušet i jiné "zeleninové" věci.
Jo a po mrkvi vůbec není cítit, voní mi jako pleťový krém stylu Nivea v plechové pixle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 10:36 am    Předmět: Citovat

Karotková sada vyzerá výborne Very Happy Myslím, že časom vyskúšam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Willow
21-40
21-40


Založen: 17.3.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 1:11 pm    Předmět: Citovat

měla jsem mrkvový kondicioner, na moje jemné vlasy byl až moc zjemňující, ale pro jiný typ to musí být požehnání Smile po rajčatovém šamponu se asi mrknu, až dopatlám lushí šampuk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.