Posílení imunity
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9daf312c4a015c24a7c46a6a5bd52fa8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 8:36 pm    Předmět: Citovat

My jsme teď první zimu užívali preventivně homeopatika Oscillococcinum a musím říct, že oba jsme byli od té doby zdraví, celou zimu. Doporučila mi je obvodní doktorka a musím říct, že jak jsem nikdy moc homeopatii nevěřila, tak díky tomuhle k ní získávám důvěru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
My jsme teď první zimu užívali preventivně homeopatika Oscillococcinum a musím říct, že oba jsme byli od té doby zdraví, celou zimu. Doporučila mi je obvodní doktorka a musím říct, že jak jsem nikdy moc homeopatii nevěřila, tak díky tomuhle k ní získávám důvěru Smile


kuličky pod jazyk!!! Wink ty vždycky užívala babička, kvůli imunitě.. a sem tam nám řekla, ať si dáme taky.. mám na to hezké vzpomínky a jako prevence je to dobré Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 8:54 pm    Předmět: Citovat

Linex neměli v lékárně v lednici, ale já tam raději skladuji všechna probiotika.

Oscilo si chválí i holky, co mají malé děti, které bývaly často nemocné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 8:59 pm    Předmět: Citovat

hlad sem po pangaminu = pivovarských kvasnicích větší nepociťovala. prý se s tím ale zároveň má i hubnout. toho sem si taky nevšimla a ani nevím, jestli to nebyla jen něčí doměnka.
s čím sem ovšem měla já problém bylo dlabat je třikát denně po jídle. jednak celkově braní něčeho pravidelně nejde se mnou dohromady, jednak kolikrát sem ráda, že denně jim dvakrát.

jo a já měla širokospektrální atb (první v životě) teďka nedávno. hrozil mi zánět ledvin. a nevšimla sem si vůbec ničeho, že bych měla průjem. nicméně mamuša mi dala pixli laktobacilu a tak to beru a doufám, že si střeva chrochtaj (ale potichu:D)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.