Vlasová modelka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d826413edf9de167d71c472c73ee45baZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 9:10 am    Předmět: Re: Vlasová modelka Citovat

Lenista napsal:
Dobrý den. Chtěla bych se stát vlasovou modelkou. Letos budu mít 17 let a moje vlasy jsou dlouhé po pas, nebarvené, přírodně hnědé. Na internetu jsem nenašla moc nabídek nebo informací jak se stát vlasovou modelkou. Ráda bych fotila, ale nevím jak se k tomu dostat. Netoužím po výrazných změnách ani obarvení, protože si svoje vlasy nechci zničit. Děkuji moc za rady, hezký den Smile


Nevím, jestli to tu ještě čteš, ale velmi bych Ti to nedoporučoval. To, co píšou ostatní má k pravdě velmi blízko.
Pokud chceš fotit, tak není nic jednoduššího, než když budeš fotit sama sebe, nebo když Tě někdo bude fotit.
Samozřejmě otázkou je, co je pro Tebe důležitější. Jestli zdravé a dlouhé vlasy, nebo modeling.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 10:58 am    Předmět: Re: Vlasová modelka Citovat

MrE napsal:

Frank Mullert paid my friend 300 Euros to photograph her hair and another friend charges 50 Euros per hour for photographing her hair.

Eh, cože ?? V životě jsem neslyšela, že by Frank někomu za focení platil Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 1:39 pm    Předmět: Re: Vlasová modelka Citovat

Nicole napsal:
MrE napsal:

Frank Mullert paid my friend 300 Euros to photograph her hair and another friend charges 50 Euros per hour for photographing her hair.

Eh, cože ?? V životě jsem neslyšela, že by Frank někomu za focení platil Shocked Shocked


The offer was either 50% of all earnings from the sale of photos, or fixed payment of 300 Euros. She chose the 300 Euros.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.