vytetované obočie-nie,nie,nie...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6188f7c737731db6f060ab956272546bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 8:05 pm    Předmět: vytetované obočie-nie,nie,nie... Citovat

V poslednej dobe som sa stretla s mnohými dievčatami a ženami s vytetovaným obočím.no prosím tetovanie je in,ale ak by tetovanie malo vynahradiť moje už aj tak riedučké obočie ,tak prosím ,môže byť.No ale to čo v poslednej dobe vidím je hrôza.Chcem ,aby ste sa nad tým zamysleli,lebo vyholené a následne vytetovaná nejaká čiara vo mne evokuje spomienku na suseda ,ktorý zomrel na rakovinu ,no a pri chemoterapii mu vypadali nielen vlasy ,ale aj všetky chlpy vrátane obočia.Podľa mňa je to neprirodzené a niekedy smiešne.Hlavne ,ako sa mi stalo:Tá žena mala dve obočia,jedno staršie,ktoré sa jej nepáčilo a jedno novšie.Hrôza,hrôza ,hrôza.Prosím zamyslite sa nad tým ,ja si moje riedučké obočie už roky ráno dokreslím hnedou ceruzkou a "dohustím" špirálou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

tak když se jim to líbí tak proč ne Very Happy . Jinak vytetovaný ještě ujde ale občas ty čárky černý....fakt růza děs až se mi ježi chlupy po celým těle Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devilian
21-40
21-40


Založen: 24.4.2011
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 1:00 pm    Předmět: Citovat

Taky mě občas fascinujou ty vytetované nebo kostrbatě načmárané černé či hnědé oblouky (u někoho snad i půlkruhy) Laughing

Já sama mám vyholené obočí které si dokresluji černou tužkou, ale na mě to nevypadá tak strašně (tedy snad) Laughing

Tady něco pro pobavení, když už jsme u příšerného obočí Laughing
http://www.jenpromuze.cz/start/a-sakra/7304-fotospecial-zeny-a-muzi-s-prisernym-obocim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 1:12 pm    Předmět: Citovat

Devilian napsal:
Taky mě občas fascinujou ty vytetované nebo kostrbatě načmárané černé či hnědé oblouky (u někoho snad i půlkruhy) Laughing

Já sama mám vyholené obočí které si dokresluji černou tužkou, ale na mě to nevypadá tak strašně (tedy snad) Laughing

Tady něco pro pobavení, když už jsme u příšerného obočí Laughing
http://www.jenpromuze.cz/start/a-sakra/7304-fotospecial-zeny-a-muzi-s-prisernym-obocim


Laughing nejhezčí...a to nemyslím z ironie, ale fakt se mi líbí kombinace toho chlapa s obočím na poslední stránce 02 to je asi nejnormálnější. U ostatních sem se nasmála Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.