Vlasy napříč kontinenty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c5168d0ed47a50f3d9b6bd44f41463bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 10:26 pm    Předmět: Re: vlasy africké kamarádky Citovat

izabela napsal:
Zdravím, tímto bych vás všechny chtěla poprosit o pomoc.Nemáte nějaká videa jak upravit vlasy černochů? Mám kamarádku, kterou už nebaví jenom copánky,ale nic sme nenašly. A taky by se hodilo něco o péči o ně.Ten článek co je tady na stránkách už máme nastudované,ale nějak se nám nedaří sehnat i něco jiného Sad.Moc vás prosím o pomoc. Příští rok de do tanečních a chtěla by mít nějaký krásný účes.


Videa nevím...ale když jsem hledala na googlu "long hair blog" nebo "long hair care blog", tak mi to ukazovalo většinou na prvních místech blogy právě černošek (většinou v angličtině). Třeba takhle byste tam mohly něco najít, nějaké rady nebo tipy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 7:06 am    Předmět: Re: vlasy africké kamarádky Citovat

Adluska napsal:
izabela napsal:
Zdravím, tímto bych vás všechny chtěla poprosit o pomoc.Nemáte nějaká videa jak upravit vlasy černochů? Mám kamarádku, kterou už nebaví jenom copánky,ale nic sme nenašly. A taky by se hodilo něco o péči o ně.Ten článek co je tady na stránkách už máme nastudované,ale nějak se nám nedaří sehnat i něco jiného Sad.Moc vás prosím o pomoc. Příští rok de do tanečních a chtěla by mít nějaký krásný účes.


Videa nevím...ale když jsem hledala na googlu "long hair blog" nebo "long hair care blog", tak mi to ukazovalo většinou na prvních místech blogy právě černošek (většinou v angličtině). Třeba takhle byste tam mohly něco najít, nějaké rady nebo tipy Wink

Děkuju moc Smile. My sme hledaly jenom pod českými názvy. Snad tam něco co z těch vlasů pujde najdeme Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 10:19 am    Předmět: Re: vlasy africké kamarádky Citovat

izabela napsal:
Adluska napsal:
izabela napsal:
Zdravím, tímto bych vás všechny chtěla poprosit o pomoc.Nemáte nějaká videa jak upravit vlasy černochů? Mám kamarádku, kterou už nebaví jenom copánky,ale nic sme nenašly. A taky by se hodilo něco o péči o ně.Ten článek co je tady na stránkách už máme nastudované,ale nějak se nám nedaří sehnat i něco jiného Sad.Moc vás prosím o pomoc. Příští rok de do tanečních a chtěla by mít nějaký krásný účes.


Videa nevím...ale když jsem hledala na googlu "long hair blog" nebo "long hair care blog", tak mi to ukazovalo většinou na prvních místech blogy právě černošek (většinou v angličtině). Třeba takhle byste tam mohly něco najít, nějaké rady nebo tipy Wink

Děkuju moc Smile. My sme hledaly jenom pod českými názvy. Snad tam něco co z těch vlasů pujde najdeme Smile.


fůra účesů je na youtube,stačí dát curly hairstyles a většinou to najde.


Naposledy upravil jitty dne st červen 01, 2011 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 1:53 pm    Předmět: Citovat

nejvíc obdivuju asijské vlásky Smile Koukám teď na můj oblíbený film "Gejša" a nestačím zírat, fakt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 9:59 am    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
My máme vlasy nejhorší, protože po tisíciletí žereme, s prominutím, jako prasata. To je hlavní příčina evropské nekvality. A žijeme v nejhorším porostředí (co se týče prachu, smogu... obecně vody, vzduchu) -> to je projevuje všude.

a co čína? tam je smogu a bordelu až až
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.