LadyTera je tu :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2f822fc9c474a223a84100b9963cdc57Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LadyTera
8-20
8-20


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 10:36 am    Předmět: Citovat

Alča napsal:
Taky tě zdravim. Já tu jsem taky snad třetím dnem( oficiálně Very Happy ). S růstem vlasů přeju hodně štěstíčka Smile

Ahoj Alčo Wink Taky projíždíš všechna fóra o péči a přemejšlíš, co všechno chceš? Titanka mě varovala Laughing No a samozřejmě jsem si včera jela do Kotvy pro oleje na zábaly Laughing Tak ať Ti vlásky pěkně rostou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alča
81-160
81-160


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

LadyTera napsal:
Ahoj Alčo Wink Taky projíždíš všechna fóra o péči a přemejšlíš, co všechno chceš? Titanka mě varovala Laughing No a samozřejmě jsem si včera jela do Kotvy pro oleje na zábaly Laughing Tak ať Ti vlásky pěkně rostou Wink


Projíždim jak blázen Very Happy Koupelna se mi už hemží šampony, olejíčky, tabletkami, čajíky a všelijakejma aplikátorama, který jsem si mermomocí musela koupit, protože to tady nějaké slečny vychvalovaly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.